aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasldrflrffff.png

Andrzej Celiński wypowiedział się o obecnym obozie władzy. Były minister kultury nazywa rządzących "mafią".

Celiński w swoim komentarzu umieszczonym na Facebooku porusza kilka spraw. Jest mowa o Tadeuszu Rydzyku, pieniądzach państwowych dla mediów zakonnika z Torunia, o bankach oraz opozycji.

Polska. Powiedzmy sobie po prostu. Mamy rządy mafii. Świetnie przemyślanej. Jej zbrodnie, przestępstwa i oczywiście występki zapisane zostały w zmiany prawa i w propagandzie. Iunktim. Prawo, które przestaje być prawem plus propaganda.

Toruń. Rydzyk. Lex Veritatis. I inne jego "dzieła". Dzieła. Polityczne ku**stwo i państwowy przekręt, panie ministrze Gliński, najlepiej nazwać właśnie tak, by uzyskać przez Pana zarządzane dotacje "dziełem". Nawet kiedy to dzieło jest pospolitym przekrętem.

Banki, Europa i PSL. Kaczyński. Wieże. Zamknąć pokrzywdzonego. Po to przecież przejmowaliśmy prokuraturę. Getin, Nobil i inne prywatne banki. Co za problem? Nie dadzą żyć nam za jakieś tam 40 milionów, to pozew i europejski nakaz. Że Europa nie zareaguje? Co za problem. Wiadomo. Ona mało chrześcijańska. Jakaś dziwna. No to mu damy kolejne 120 milionów Rydzykowi. Żeby dbał o te, kurna nasza PSL-owska mać, o nasze narodowe dziedzictwo. Piszę nieprawdę. Panie Kamysz?

Władza i opozycja. Powiedzmy po prostu. Polską dzisiaj rządzi przestępcza mafia. Z opozycją może nie równo, ale jednak częściowo tak jak PSL, szemraną. Piszę to z boleścią. Bo wielu moich przyjaciół w tej opozycji jest. I nic, absolutnie nic z tego gó*na nie pojmują.

50731357346_c80f03c5fd_c.jpg

       Popierasz CELIŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl