aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdlftplghyujjjujj.jpg

Prawicowy publicysta Piotr Semka wypowiedział się o prezydencie Lechu Wałęsie.

Legendarny przywódca pierwszej "Solidarności" Lech Wałęsa świętuje dzisiaj swoje 77. urodziny. Z tej okazji w internecie pojawiło się mnóstwo życzeń skierowanych do byłego prezydenta.

W Europejskim Centrum "Solidarności" w Gdańsku (Wałęsa ma tam swoje biuro) pojawiła się dzisiaj m.in. prezydent Aleksandra Dulkiewicz, aby osobiście złożyć życzenia Wałęsie.

- Powodów do radości i jak najmniej trosk zarówno w życiu osobistym, jak i publicznym! Niech zdrowie dopisuje i pandemia nas opuści, a wraz z nią wszystkie inne plagi, które zatruwają życie pojedynczych ludzi i całej wspólnoty - zwróciła się Dulkiewicz do Wałęsy.

120535945_3444091952303592_4140627775851716085_n.jpg

W tym roku uroczystości urodzinowej Lech Wałęsa nie planuje organizować, wszystko przez trwającą epidemię koronawirusa.

Były prezydent jest w ostatnim czasie krytykowany za publikowanie swoich zdjęć z Lądku-Zdroju. W uzdrowisku Wałęsa pracował nad poprawieniem swojej wagi oraz ogólnego samopoczucia. Na Facebooku mogliśmy zobaczyć codzienną relację z obiadu, kolacji, masaży czy kąpieli w których brał udział były przywódca "S". Częstym argumentem podnoszonym przeciwko Wałęsie jest amatorszczyzna prowadzenia swojego Facebooku i brak powagi, jaka powinna obowiązywać byłą głowę państwa.

- Niektórzy dziennikarze czepiają się Wałęsy, że publikuje zdjęcia ze SPA, że się ośmiesza, jest memem itp. Ludzie, facet jest emerytowaną legendą, symbolem przemian, a dziś starszym panem, który cieszy się życiem. Zazdrościcie mu, że się kąpie w basenie? To nie jest normalny kraj - broni Wałęsy publicysta Przemysław Szubartowicz.

Na antenie internetowej telewizji "wPolsce" pojawił się dzisiaj publicysta Piotr Semka. Prowadząca rozmowę Edyta Hołdyńska zapytała dziennikarza o Wałęsę oraz o to, czego życzy byłemu prezydentowi z okazji 77. urodzin.

- Lech Wałęsa starzeje się brzydko, obraża innych ludzi, jest pełen negatywnych emocji. (...) Lech Wałęsa rzadko kiedy mówi dzisiaj coś sympatycznego, to są głównie rzeczy mściwe, nieprzyjemne, odpychające - oceniał Semka byłego prezydenta.

- Mam proste jedno życzenie, żeby Lech Wałęsa... a wieczność czeka, naprawdę nie ma dużo czasu, żeby opowiedział sam o wszystkich tych szczegółach współpracy i żeby przeprosił za to Polaków. Jest na to jeszcze czas. (...) Jeżeli zrzuci z siebie ten ciężar, to myślę, że poczuje się lepiej - powiedział publicysta tygodnika "Do Rzeczy".

           Popierasz SEMKĘ - kciuk w górę!


+ 52
- 1872

Polub Polityczek.pl