aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadkeodkeoedededdddd.jpg

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS) gościł na antenie Radia Wnet.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości mówił o debacie prezydenckiej, do której prawdopodobnie nie dojdzie przed drugą turą wyborów prezydenckich. Andrzej Duda nie zgodził się stawić na debacie organizowanej przez Wirtualną Polskę, Onet i TVN24. Trzaskowski natomiast odmówił wzięcia udziału w debacie organizowanej przez TVP.

Wszystko jednak wskazuje, że Duda, jak i Trzaskowski pojawią się dzisiaj wieczorem na telewizyjnych ekranach, aby odpowiadać na pytania dziennikarzy.

O ile co do Trzaskowskiego mamy pewność, że będzie odpowiadać na zadawane mu pytania przez dziennikarzy z wielu redakcji, o tyle scenariusz wieczoru z Dudą nie jest jeszcze skonkretyzowany.

- Leszno jest próbą ucieczki i ratowania się przed ośmieszeniem i taką kompromitacją, no bo kandydat Platformy nie stawił się, nie chce się stawić na spotkaniu o bardzo ciekawej formule, amerykańskiej, że kandydaci odpowiadają na pytania publiczności i to jest taki show, który bardzo się sprawdzał w amerykańskich mediach. No więc sztab nasz wymyślił, zaproponował taką formułę i dziennikarzom to się spodobało - mówił Terlecki.

Wicemarszałek Sejmu odniósł się także do artykułu dziennika "Fakt" na temat ułaskawienia pedofila przez prezydenta Andrzeja Dudę.

- Nie po raz pierwszy zagraniczni właściciele mediów probują ingerować w przebieg kompani wyborczej, to jest irytujące i skandaliczne, ale jakoś tak się przyjęło w Europie, że niektórzy uważają, że mogą sobie na to pozwolić i pozwalają sobie czasem w sposób bardzo obrzydliwy, jak to miało miejsce z "Faktem".

Terlecki ocenia, że jego zdaniem artykuł ten przysłuży się... Andrzejowi Dudzie.

- Cala ta próba wywołania burzy medialnej wokół tego raczej będzie służyć prezydentowi, no gołym okiem widać, że konkurenci, sztab i zaplecze Trzaskowskiego nie mają argumentów, więc używają takiej brudnej gry politycznej.

Akt łaski był błędem?

- Nie. Z wszystkiego wynika, że nie była to jakaś pomyłka czy jakieś ustępstwo wobec surowego wyroku, czy złagodzenia surowego wyroku. Był to gest ludzki na prośbę rodziny.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaldepdlepdeeeeee.png

         Popierasz TERLECKIEGO - kciuk w górę!


+ 5
- 704

Polub Polityczek.pl