aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakseokeodddddddeeeee.jpg

Dziennikarz Mariusz Max Kolonko wypowiedział się na temat wyborów prezydenckich w Polsce.

Kolonko, umieścił film na platformie YouTube jeszcze przed pierwszą turą wyborów prezydenckich. Dziennikarz pisał, aby nie brać udziału w wyborach.

- Całkowity zakaz uczestnictwa w nielegalnych wyborach prezydenckich w Poland 2020 w jakimkolwiek sensie, kształcie czy formie! Nawet gdy dopiszecie mnie na karcie oszuści w komisji mogą przepisać, to jako głos na ich 'kandydata' - ostrzegał i wzywał Kolonko swoich sympatyków.

Na nagraniu były dziennikarz TVP idzie o kilka kroków dalej. Zapowiada wybudowanie obozu pracy - jak zostanie prezydentem Polski - dla osób wspierających w kampanii wyborczej prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

- Trzeba wysłać ich do obozu pracy. Obozu pracy tak jak Hitler zrobił obozy pracy dla Polaków, to my zrobimy obozy pracy dla Polaków. Tylko że to nie są Polacy, to są ciule, złodzieje.

- Jestem śmiertelnie poważny jak atak serca, ciulu. Nie ma się czego śmiać, ja mówię poważnie, ja to zrobię. Ja będę prezydentem i to zrobię. To jest twoja przyszłość.

Kolonko mówi, jaka jego zdaniem czeka przyszłość prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

- Trzaskowski pójdzie pracować w zieleni miejskiej, będzie chodził z kulą u nogi, jak więźniowie w Ameryce w latach 30. chodzili. (...) W czasie lunchu każdy będzie mógł podejść i kopnąć go w d*pę - wypowiada się Mariusz Max Kolonko na nagraniu umieszczonym na YouTubie.

           Popierasz KOLONKĘ - kciuk w górę!


+ 761
- 14496

Polub Polityczek.pl