23457113673_e5c393b4e3_c_1.jpg

Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Beata Kempa pojawiła się w programie "Rozmowy niedokończone" na antenie toruńskiej telewizji Trwam.

Kempa została zapytana o debatę prezydencką zorganizowaną przez Telewizję Publiczną. Polityczka zachwalała kandydata swojej partii Andrzeja Dudę i krytykowała m.in. kandydata Koalicji Obywatelskiej - Rafała Trzaskowskiego.

Andrzej Duda. Był bardzo spokojny, bardzo opanowany, rzeczowy. Zaprezentował wielką klasę, klasę majestatu prezydenta Rzeczypospolitej. Nie wdawał się w różnego rodzaju zaczepki, odpowiadał na pytania.

Opozycja. Chciałabym spuścić zasłonę milczenia, dlatego że część z nich nie miała tak naprawdę kompletnie nic do powiedzenia i poziom był absolutnie żenujący, ale rozumiem, może być stres, mogą być różne inne czynniki. Krótko mówiąc, widać, że nie liczą się w tym biegu, chociażby z tego względu, że do ubiegania się na urząd prezydenta trzeba mieć pewne predyspozycje osobiste, to jest niezwykle ważne - to co prezentuje pan prezydent Andrzej Duda i trzeba być autentycznym, nienapompowanym przez swoje sztaby wyborcze.

Rafał Trzaskowski. Jako kobieta może powiem, to co mnie uderzyło to niebywała agresja w oczach i w przekazie; brak uśmiechu, brak swobody, brak przekazu pozytywnego, absolutna agresja. Ja boję się takich ludzi osobiście i uważam, że ten kontrkandydat wypadł słabo i sam fakt, że wychodząc, nie wyszedł do dziennikarzy, nie chciał powiedzieć kilka słów, nie wiem, obraził się może na telewizję, na dziennikarzy. To, że pytania są trudne no cóż, wybory to jest święto demokracji. Demokracja rządzi się swoimi prawami. Jeśli obraził się na telewizję, na dziennikarzy, to też jest pewnego rodzaju świadectwo.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslpedlpdlpedleddddddddd.png

            Popierasz Kempę - kciuk w górę!


+ 58
- 7048

Polub Polityczek.pl