030726_r2_940.jpg

Kandydat w nadchodzących wyborach prezydenckich Marek Jakubiak gościł na antenie prawicowego Radia Wnet.

Jakubiak wypowiadał się na temat Szymona Hołowni. Zdaniem byłego posła Kukiz'15 Hołownia może zostać w przyszłości przewodniczącym Platformy Obywatelskiej.

- Mamy do czynienia tylko z jednym pytaniem, czy Hołownia będzie przewodniczącym Platformy Obywatelskiej, czy też nie. Ja uważam, że ten produkt PO - tych 3 tenorów ówczesnych, ulega już kompletnej degradacji i teraz chodzi o to, żeby tych żołnierzy pozbierać pod jakimś sztandarem i wydaje mi się, że kreuje się na takiego lidera pozostałości Platformy Obywatelskiej, którzy gromadzą się pod skrzydłami aktora.

Jakubiak rozwijał swoje przemyślenia na temat kandydata obywatelskiego.

- Popatrzmy poważnie, Szymon Hołownia, no fajny chłopak, 15 lat stał za kotarą i opiniował, teraz wyszedł do internetu i teraz jego jedyną zasługą to jest wrzeszczenie, tupanie nogami, wyzywanie od oszustów, kłamców, płakanie nad konstytucją - tutaj ma rację, bo nad tą konstytucją trzeba płakać, ją trzeba zmienić. Tylko on w innym kontekście płakał, bo on mówi, że ona jest taka cudowna, ona nie jest cudowna, nad nią trzeba płakać, ale po to, żeby ją zmienić.

- Prezydent Rzeczypospolitej to jest stanowisko, które powinien piastować człowiek, który będzie reprezentował nas wszystkich we wszystkich aspektach życia zewnętrznego i wewnętrznego. To ma być ojciec narodu, a nie człowiek, który wyzywa innych i na tym buduje swoją popularność, bo to jest tani populizm, sieczka populistyczna rodem z rewolucji październikowej, jako Polacy powinniśmy z tego wyrosnąć - oceniał Jakubiak Hołownię.

Oprócz Hołownii oberwało się - od Jakubiaka - także politykom Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej za postawę w związku z wyborami prezydenckimi, które nie odbyły się 10 maja.

- Chcę zwrócić uwagę państwu na metodologię działania PO i Nowoczesnej - okrutna dla demokracji. Ja jako demokrata, po prostu mnie zwyczajnie serce boli, że na oczach całego świata odbywa się takie palenie czarownic w imię psutej demokracji przez PO i Nowoczesną. Ja nie jestem w PiS, ale PiS zostało wybrane większością przez obywateli i mi nic do tego, po prostu obywatele tak postanowili i moją rolą jest uznać wynik wyborów. Z tamtej strony to jest nie do pomyślenia. Tych wyborców, którzy wybierali PiS, wyzywa się od prostaków, mnie nazwano chamem. Z tamtej strony utrata władzy doprowadziła do szaleństwa umysłowego, ci ludzie powinni się zastanowić nad samymi sobą, bo to, co oni wyprawiają, to już o psychiatrię trąca - wypowiadał sie Jakubiak. 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalspedddddddd.png

           Popierasz Jakubiaka - kciuk w górę!


+ 1494
- 2751

Polub Polityczek.pl