aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalecpdddddddd.png

Prezydent Andrzej Duda oraz Pierwsza Dama Agata Duda złożyli życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych.

- Chcemy przekazać najserdeczniejsze pozdrowienia, życzenia i podziękowania za Państwa niezastąpioną pracę - mówi na nagraniu Agata Duda.

PAD zwraca uwagę na trwającą pandemię koronawirusa.

- Te obchody miały być inne. Ale pandemia Covid-19 zmieniła wszystko. Najbardziej dotknęła chorych i zarażonych. Ale zaraz po nich – pracowników służby zdrowia. To sytuacja bardzo trudna także dla Państwa bliskich, przeżywających dłuższe okresy rozłąki z Państwem i stres.

Pierwsza Dama zaapelowała do pielęgniarek o... wsparcie dla siebie.

- Nie traćmy nadziei na powrót do normalności w szpitalach, przychodniach, domach opieki i hospicjach. We wszystkich innych miejscach pracy, w całej naszej przestrzeni publicznej. Nie traćmy ducha! Wspierajmy się w tym trudnym czasie! Bądźmy razem! - wzywa na nagraniu Agata Duda.

***
Czy pielęgniarki i pielęgniarze powinni teraz wspierać mieszkającą w Pałacu Prezydenckim Pierwszą Damę? Czy jej czegoś brakuje tj. pracownikom szpitali, przychodni, brakuje sprzętu do ochrony osobistej?! Czy prezydent Andrzej Duda, zamiast dziękować pracownikom medycznym za ich pracę, nie powinien przekazać dotykowych środków finansowych na służbę zdrowia zamiast tak, jak to zrobił na TVP?!

- Podarujcie sobie te fałszywe życzenia. Dopiero co Panie Duda robił Pan wszystko, by w szczycie pandemii powiększyć liczbę kontaktów potencjalnych nośników wirusa o dziesiątki milionów. Po to by mógł Pan poniewierać i nadużywać wielki urząd Rzeczpospolitej przez następne 5 lat - zwrócił się do pary prezydenckiej publicysta Waldemar Kuczyński.

Internauci do Dudów:

"To może podwyżki i środki ochrony im dajcie? A nie życzenia, klaskania i żenujące cienie mgły? Było nie wydawać pieniędzy na przepłacone maseczki od swoich kolesiów".

"Walczą z ostrym cieniem mgły!".

"Oddajcie dwa miliardy na służbę zdrowia!".

"Fałszywe życzenia, to nawet wstyd umieszczać... szkoda, że nie było mowy przy 2 mld na TVPis... Gratki !".

           Popierasz Dudów - kciuk w górę!


+ 39
- 5204

Polub Polityczek.pl