aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadldddddd.png

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski skomentował pierwszą edycję programu "The Voice Senior".

Siostry Szydłowskie zwyciężyły w pierwszej edycji telewizyjnego konkursu wokalnego dla osób powyżej 60 roku życia. Laureatki otrzymały 50 tysięcy złotych oraz nagrodę w postaci wakacji marzeń (warte 30 tysięcy złotych).

- Dziękujemy telewidzom z całego serca za głosy. Dziękujemy również tym, którzy na nas nie głosowali, ale poświęcili czas oglądając ten program - mówiła Elżbieta Szydłowska.

- Zawsze czekałam na coś ważnego. Nie wiedziałam jeszcze do końca na co, ale jak trafiłyśmy do tego programu, stwierdziłyśmy "to jest to". Zaczyna się nowy etap życia. W tym wieku. Będziemy pracować, będziemy śpiewać. Spełniłyśmy swoje marzenia. Zawsze chciałyśmy śpiewać razem, w trójkę - cieszyłą się druga z sióstr, Krystyna.

Występ finałowy

Na scenie - po tym, jak poznaliśmy laureatki konkursu - pojawił się prezes TVP Jacek Kurski, który pogratulował zwyciężczyniom, wręczył kwiaty oraz zaprosił je do wzięcia udziału w Sylwestrze Marzeń organizowanym przez TVP w Zakopanem.

Po zejściu ze sceny Kurski udzielił krótkiego wywiadu plotkarskiemu portalowi Jastrząb Post, w którym deklarował, że spodziewał się sukcesu "The Voice Senior".

- Spodziewałem się, bo już wyniki "Sanatorium Miłości" również 4-milionowe pokazywały, że jest olbrzymi głód i zapotrzebowanie na takie prawdziwe świadectwa i prawdziwe pokazywanie ludzi w wieku średnio-starszym, w jesieni życia.

- Jestem bardzo wdzięczny widzom Telewizji Polskiej, że oglądali tak masowo i tak masowo brali w nim udział.

Kurski został zapytany, czy TVP zorganizuje koleją edycję programu.

- Oczywiście. Ta rodzina Voic-ów na stałe uzupełniona zostanie o Voice Senior, bo po prostu warto, nasza widownia kocha prawdę, nie toleruje nieszczerości, picu, botoksu, silikonu, kocha prawdę, a w ludziach starszych jest prawda.

jacek-kurski-4-2018.jpg

Pieniądze dla TVP

- Media publiczne w 2020 roku mają dostać 1,95 mld zł rekompensaty abonamentowej za utracone wpływy - poinformowały Wirtualne Media.

- W 2017 r. PiS dał dla TVP dodatkowy miliard zł. W 2018 roku TVP otrzymała z naszych pieniędzy już 1,2 mld zł. Ale im wciąż mało, więc teraz chcą przeforsować prawie 2 mld zł! Pomóżcie nam to nagłośnić! Dość finansowania partyjnej propagandy za pieniądze obywateli! - zaapelowali w social mediach przedstawiciele "Konfederacji".

Reakcje internautów:

"2 mld z portfeli Polaków na szczucie, oczernianie i manipulowanie opinią społeczną w 2020. Do tego 600 milionów dla PFN".

"Czy TVP to ZUS, który co roku należy dotować. Jak jest nie rentowna, to powinno to upaść, a dotacje przekazać na służbę zdrowia.

"Po występie Zenka w operze następny będzie w La Scali w Mediolanie - a to kosztuje. A poza tym szykują się do paszkwili na każdego kandydata opozycji na prezydenta".

        Popierasz Kurskiego - kciuk w górę!


+ 14
- 1213

Polub Polityczek.pl