aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdrtgtgg.png

Agata Kornhauser-Duda wzięła udział i objęła honorowym patronatem Pierwszej Damy charytatywną akcję "Choinki jedynki".

Po raz 18-sty odbywa się akcja Programu 1 Polskiego Radia - "Choinki Jedynki" na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz fundacji - co roku innej - wybranej przez Dymną (w tym roku jest nią fundacja "Wspólnota nadziei").

- Za każdym razem mam wrażenie, że znajduję się na planecie, gdzie wszyscy są, bo chcą być, patrzą w jednym kierunku, wszyscy są ważni: mali i duzi. Łączy nas coś takiego, że kochamy ludzi, kochamy życie, chcielibyśmy, żeby było lepiej - wypowiadała się Anna Dymna, prezeska fundacji "Mimo wszystko" .

"7 grudnia w godz. 8.00-19.30 – w Wielkim Finale – przeprowadzona zostanie licytacja 20 prac dzieci, które wygrały w konkursie i 12 prac podopiecznych obu Fundacji" - informuje Polskie Radio.

- Nie mam co do tego wątpliwości, że zarówno okres przedświąteczny, jak i same Święta Bożego Narodzenia mają w sobie niezwykłą magię, która sprawia, że chociaż na chwilę ustają różnego rodzaju waśnie, spory, że chcemy być blisko siebie, chcemy być razem i wspólnie działać na rzecz innych - mówiła Duda, która unika publicznego wypowiadania się i woli stać w cieniu męża. 

W akcji charytatywnej jak co roku biorą udział osoby publiczne. W gmachu Polskiego Radia mogliśmy dzisiaj zobaczyć m.in. Karola Strasburgera, Szymona Wydrę czy Roksanę Węgiel.

Dwie główne nagrodzone prace: 

Autorka: Natalia Tatara, 12 lat

aaaaskdfroghj.jpg

Autor: Stanisław Stryjak, 6 lat

4796665a-6263-4f29-ab4a-9a1d6dfd54dd_1.jpg

           Popierasz Dudę - kciuk w górę!


+ 28
- 1481

Polub Polityczek.pl