aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeokekdddedeee.jpg

Poseł Antoni Macierewicz gościł na antenie Polskiego Radia. Polityk Prawa i Sprawiedliwości wypowiadał się m.in. na temat Kościoła katolickiego.

Macierewicz w Polskim Radiu

Wybór Elżbiety Witek na stanowisko marszałka Sejmu to słuszna decyzja. Widać to po jej pierwszych słowach i reakcji społeczeństwa. Nauczyciel historii, Solidarność, działania społeczne, Porozumienie Centrum, Prawo i Sprawiedliwość. Elżbieta Witek to bardzo kompetentna i doświadczona osoba. PiS poważnie traktuje odpowiedzialność polityczną i tworzy kanon. zachowań, który musi być respektowany przez wszystkich. Takich rządów w Polsce dotychczas nie było. PO to ludzie, którzy mają na sumieniu nieporównywalnie dalej idące wykorzystywanie prywatne lotów służbowych. Czuję zażenowanie. Ktoś, kto ma na sumieniu wykorzystywanie Państwa Polskiego na taką skalę jak ludzie z PO, atakuje człowieka, który zrobił wiele dla Polski. To nieprzyzwoite i żenujące. Marszałek Kuchciński nigdy instrukcji HEAD nie złamał.

Nie tylko Kościół Polski, ale większość społeczeństwa polskiego sprzeciwia się ideologii lesbijsko-gejowskiej. Próba wprowadzenia do szkół zajęć promujących te deprawujące zachowania spotkała się ze stanowczym sprzeciwem Polaków. Atakowanie obrony (arcybiskupa Marka Jędraszewskiego) przed próbą demoralizacji społeczeństwa poprzez porównywanie do zbrodni hitlerowskich to bezczelność. To niewyobrażalna bezczelność. Obrońcy LGBT stracili jakąkolwiek kontrolę nad własnym językiem i słowami. Byle tylko pohańbić, obrazić i zdeformować. Kościół stara się uchronić Polskę przed demoralizacją narodową. Powinniśmy za to dziękować.

macier-sejm.jpg

- Polski Kościół mówi i broni języka hitlerowskich zbrodniarzy. Himmler mówił dokładne to samo o osobach LGBT w 1937 roku co Marek Jędraszewski w 2019! Co się stało z kościołem, który zamiast kochać bliźniego nienawidzi ? - pyta Piotr Janczewski z Wiosny.

- Kościół cofa nas w czasy pogardy. Powtarza propagandę stosowaną przez nazizm - mówi filozof Jerzy Bakłażec.

Katarzyna Kaczorowska (dziennikarka): Czytam, że kolejny biskup mówi o tęczowym diable (bp Ignacy Dec). To aż się chce zapytać, gdzie byli purpuraci i gdzie była ich odwaga moralna, kiedy wybuchła sprawa abp Paetza i abp Wesołowskiego?

       Popierasz Macierewicza - kciuk w górę!


+ 28
- 727

Polub Polityczek.pl