aaaaaaaaaaaaaaaaaaaasoekodkdddddd.jpg

Poseł Antoni Macierewicz gościł w programie Doroty Kani na antenie Polskiego Radia. Polityk Prawa i Sprawiedliwości wypowiadał się m.in. na temat pracy podkomisji smoleńskiej.

Macierewicz w Polskim Radiu

Wojska Obrony Terytorialnej to formacja powszechnie uważana w NATO za wielkie osiągnięcie polskiego systemu obronnego i jest przez wszystkich chwalona. (...) Przywództwo Polski w bliskowschodnim procesie pokojowym jest zupełnym novum sytuacji geopolitycznej. Polska zorganizowała konferencję, która miała olbrzymie znaczenie. Liczę, że dzięki temu nie dojdzie za zaognienia sytuacji w tym regionie.

(...) Tęczowy orzeł? Nie wiem co to znaczy. Wiemy jak wygląda godło Polski i wszelkie manipulacje są niedopuszczalne. Po profanacji Matki Boskiej, liczę, że reakcja społeczeństwa sprawi, że środowiska LGBT nie będą atakowały symboli ważnych dla Polaków. (...) Pan Krzysztof Gawkowski mąci Polakom w głowach. Konstytucja jasno mówi, że małżeństwo to kobieta i mężczyzna. Kwestionowanie konstytucji w przestrzeni publicznej powinno być niedopuszczalne.

O wezwaniach polityków PO przed komisję smoleńską

Lecieli jednym z ostatnich lotów Tupolewa. I przebieg tego lotu i to, co się podczas niego wydarzyło (...) wymaga wyjaśnienia. (...) Zostali przez komisję wezwani i przynieśli bardzo istotny wkład w naszą wiedzę dotyczącą dramatu smoleńskiego.

Koniec prac podkomisji smoleńskiej

To jest analiza, która ma wymiar naukowy, w związku z tym zaprogramowanie tego precyzyjne nie jest możliwe. (...) Są 3 zespoły: 2 amerykańskie, jeden europejski, który z nami współpracuje. Ich prace powinny się zakończyć w tym roku. (...) Na początku przyszłego roku raport powinien być gotowy. (...) To nie jest polityka, to jest nauka.

O ministrze Krzysztofie Szczerskim

Wybitny naukowiec. Wybitny polityk, który powinien mieć swoje miejsce w międzynarodowych strukturach związanych z bezpieczeństwem i ze sprawami gwarantującymi Polsce dobrą przyszłość.

O Kościele katolickim

Chce się użyć Kościół jako tarczy do której będzie się strzelało. Kościół był zawsze fundamentem polskości i naszego rozwoju cywilizacyjnego. Taki atak nie będzie akceptowany.

aaleodddddd.jpg

      Popierasz Macierewicza - kciuk w górę!

+ 12
- 618

Polub Polityczek.pl