aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasxoke.png

Ksiądz Dariusz Oko gościł na antenie prawicowego Radia Wnet. Duchowny skomentował atak nożownika na księdza we Wrocławiu.

Ks. Oko o przeciwnikach Kościoła

Polska jest najmniej podatnym gruntem dla kolejnej rewolucji. To widać szczególnie było w czasach panowania faszyzmu, nazizmu, komunizmu, gdzie nasi sąsiedzi poddawali się tym zbrodniczym ideologią a Polską nie, Polska była ich ofiarą. Dlatego, że u nas jest najmocniejsza wiara, jesteśmy najbardziej wierzącym społeczeństwem kultury Zachodu, a gdzie jest wiara - tam jest mocniejszy rozum. Najlepiej przed ideologiami broni rozum wiara. Od 15 lat staram się bronić Polskę i Kościół przed lewackimi, ateistycznymi ideologiami.

(...) Ateizm sprzyja degeneracji, ideologie sprzyjają takiej degeneracji, aż do uczynienia z ludzi morderców. A ideologia gender jest prostym dziedzictwem marksizmu, komunizmu.

(...) Musimy przyjąć, że tak Jażdżewski i Palikot nienawidzą Kościoła, wierzących - podobnie nienawidzi ich Donald Tusk. (...) Nienawiść do Kościoła prowadzi łatwo do morderstwa, tak jak to mieliśmy przykład (we Wrocławiu). Za to, co się stało, jest też odpowiedzialny Donald Tusk, który popiera takie wulkany nienawiści jak Palikot czy Jażdżewski.

Aleksander Twardowski (działacz opozycyjny): Elektorat PiS poczuł zagrożenie wspólnoty, gdy Sekielski i Jażdżewski „zaatakowali kościół”. Elektorat PiS nie poczuł zagrożenia wspólnoty, gdy ksiądz Cybula masturbował się przy dwunastolatku. Czego tu nie rozumiecie?

Krzysztof Paczkowski (radca prawny): Przeczytałem uważnie ten nowy, 31 stronicowy dokument Watykanu o gender. To prawda, zawiera on wezwanie do dialogu, pokazuje nawet części wspólne z ideologią gender i przyznaje, że także Kościół popełniał błędy i winien był dyskryminacji.

Joanna Senyszyn (SLD): Dyskryminacja osób LGBT+ wynika z tego, że Polska jest państwem wyznaniowym, a Kościół wpływa na stanowienie prawa. Tylko świecka Polska uchroni od dyskryminacji i zapewni pełnię praw obywatelskich społeczności LGBT+: prawo do miłości, małżeństwa, macierzyństwa i ojcostwa.

54b6c53786626_o_full.jpg

             Popierasz ks. Oko - kciuk w górę!


+ 23
- 760

Polub Polityczek.pl