n856897144.jpg

Rzecznik prezydenta Andrzej Dudy - Krzysztof Szczerski był dzisiaj gościem programu Poranna rozmowa RMF". Polityk komentował m.in. pedofilię w Kościele katolickim.

Pedofilia w Kk

Prezydent był wstrząśnięty filmem braci Sekielskich. Prawo musi być zaostrzone, nie może być pobłażania dla przestępstw pedofilii. Kościół może wyjść silniejszy z tej sytuacji, ale musi udowodnić społeczeństwu, że potrafi się oczyścić. Wierzę, że to możliwe.

Wizyta Dudy w USA

Wizyta Andrzeja Dudy w USA odbędzie się w połowie czerwca. Prezydent Trump ma propozycję dla Polski ws. zwiększenia militarnej obecności amerykańskiej w naszym kraju. Prezydent Duda w USA potwierdzi zaproszenie prezydenta Trumpa na obchody rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

4 czerwca

Rocznicę 4 czerwca prezydent Andrzej Duda będzie świętował w Warszawie. Nie ma planów wyjazdu na obchody do Gdańska. Wybory 4 czerwca 1989 nie były w pełni wolne, ale Polacy byli wolni. W każdej swojej wypowiedzi i w każdym działaniu Prezydent Andrzej Duda buduje wspólnotę.

Prezydent Andrzej Duda po obejrzeniu filmu „Tylko nie mów nikomu” zapowiedział w mediach społecznościowych walkę z pedofilią.

- Film robi wrażenie. Jedno jest pewne. Z pedofilią musimy walczyć bezwzględnie i wszędzie. Wszędzie tam, gdzie osoba dorosła może w ohydny sposób skrzywdzić dziecko. Szkoła, kolonie, harcerstwo, oaza, inne organizacje. Zero tolerancji! Patrz uważnie! Rozmawiaj ze swoim dzieckiem! - zaapelował PAD na Twitterze.

          Popierasz Szczerskiego - kciuk w górę!


+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl