aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksoedeodedd.png

Poseł Andrzej Melak (brat zmarłego w Smoleńsku Stefana Melaka) był gościem propisowskiego radia, w którym wypowiedział się na temat katastrofy smoleńskiej.

Wszystko w rękach śledczych oraz tych, którzy tym światem rządzą i myślę, że jest wiele nacji i wiele narodów i służb, które doskonale sobie zdają sprawę z tego, co było i trzymają tajemnice. Dzisiaj jeszcze nie ma sprzyjających okoliczności i warunków, żeby to wyjawić. Polska prokuratura i podkomisja smoleńska robią wszystko by przybliżyć, wyjaśnić na ile to możliwe przy uporze Rosji i okolicznościach, że łamią wszelkie prawa nie chcą oddać wraku, że dowiemy się jednak tyle by mieć wyrobione zdanie i mieć wyrobiony pogląd na to, co stało się w Smoleńsku - mówi Melak.

Bez wyjaśnienia do końca przyczyn katastrofy smoleńskiej Polska nie będzie nigdy wolnym samodzielnym państwem - dodaje poseł PiS.

Wieczna hańba tym, którzy na kłamaniu o katastrofie smoleńskiej doszli do władzy. Nadal nie odzyskali wraku, nie powołali komisji międzynarodowej i nie pojmali zamachowców - mówi były szef MSZ Radosław Sikorski.

Ostatnia rocznica katastrofy smoleńskiej pod rządami PiS. Pamiętamy o tragicznej śmierci 96 pasażerów feralnego lotu i pamiętamy o hańbie tych, którzy bez żadnych dowodów kłamali, że w Smoleńsku był zamach. Rzeczpospolita już niedługo kłamców rozliczy - komentuje mecenas Roman Giertych.

D3uBPA1WsAEW1nS_1.jpg

               Popierasz Melaka - kciuk w górę!


+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl