aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapwlpswsssssss.png

Najnowszy felieton posła Antoniego Macierewicza (PiS) dla Telewizji Trwam. Polityk Prawa i Sprawiedliwość zarzuca środowisku Platformy Obywatelskiej i Gazety Wyborczej działanie na korzyść Rosji.

Roman Giertych jest człowiekiem, który stracił zupełnie podłoże ideowe, który stracił swój kompas, który stracił racjonalność działania. Jego zaangażowanie po stronie Platformy Obywatelskiej i Gazety Wyborczej wydawałoby się być absurdalne i absurdalne wydawałoby się być, że Adam Michnik i pan Schetyna wyciągają do niego rekę - nie to nie jest absurdalne. Oba te środowiska łączy niechęć do Stanów Zjednoczonych. Oba te środowiska są skrajnie antyamerykańskie i oba te środowiska są proputinowskie nawet, wtedy gdy są świadome tego, że dla Putina Polska jest obiektem do zniszczenia - mówi Macierewicz w telewizji Tadeusza Rydzyka.

O pośle Antonim Macierewiczu ostatnimi czasy znowu zrobiło się głośno za sprawą materiału programu „Czarno na Białym” (TVN24) o działalności kierowanej przez niego podkomisji smoleńskiej, która w dalszym ciągu pobiera pieniądze podatników.

Materiał w TVN24 o zniknięciu "podkomisji smoleńskiej" miażdżący dla ministra Błaszczaka, który pozwala na opłacanie hochsztaplerów Macierewicza i marnotrawstwo publicznych środków. MON też wciąż płaci na samochód służbowy i ochronę dla Macierewicza. Totalna kompromitacja. Zamiast lansować się w spocie na tle ćwiczących żołnierzy GROM premier Morawiecki powinien przeprosić żołnierzy tej wspaniałej jednostki za Macierewicza, który powołał skompromitowanego oficera na jej dowódcę. I niszczył pamięć o twórcy GROM generałem Petelickim. Wstydu nie macie - wypowiada się na temat Macierewicza i polityków PiS były szef MON Tomasz Siemoniak.

      Popierasz Macierewicza - kciuk w górę!


+ 3
- 650

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment