aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafgyhhkyhohhhh.jpg

Publicysta Przemysław Szubartowicz wypowiedział się na temat bieżących tematów politycznych.

Atak zwolenników Donalda Trumpa na Kapitol. Barbarzyńcy wchodzą z kopa i rechocząc zaprowadzają swoje porządki. Tłuszcza, która wdarła się do Kapitolu, to symptom. U nas wchodzą na mównicę „bez trybu”, bezceremonialnie łamią konstytucję, robią reasumpcję, bo „szef chce”, mają propagandę z dna wychodka. Nie miejcie złudzeń. Polscy trumpowie będą odchodzić tak samo. Prędzej podpalą kraj, niż zaczną przestrzegać konstytucji.

TVP atakuje opozycję. Ta propaganda zjadłaby własne odchody, gdyby musiała. Legitymizowane przez symetrystów PiS daje jej miliardy. Po to właśnie zamienili media publiczne w propagandowe tuby PiS, żeby móc tam bezkarnie bredzić i robić wodę z mózgu suwerenowi. Bredzić i kłamać. Radzę dokładnie przyglądać się pisowskim tubom. Opozycja jest tam gnojona w sposób systemowy - obecnie porównaniami do barbarzyńców, którzy wdarli się na Kapitol - i z każdym dniem będzie gnojona bardziej. Do gry wszedł Orlen, nie zawiodą symetryści. Trwa walka o 3. kadencję PiS.

Oświadczenie prezydenta Andrzeja Dudy. Gdy demokratyczny świat ostro reaguje na wydarzenia w USA, Duda pisze coś o „wewnętrznej sprawie”. Wcześniej propaganda władzy porównała polską opozycję do barbarzyńców, którzy wdarli się na Kapitol. Na symetrystach nie robi to wrażenia, a gdy trzeba spostponować Jandę - pierwsi. „Wydarzenia w Waszyngtonie to wewnętrzna sprawa Stanów Zjednoczonych...” - napisał Andrzej Duda. „To wewnętrzna sprawa USA...” - napisała rzeczniczka rosyjskiego MSZ. Andrzej Duda wysłał gratulacje Bidenowi 15 grudnia. Władimir Putin wysłał gratulacje Bidenowi 15 grudnia. W gruncie rzeczy pan Duda także powinien odchodzić w niesławie - wielokrotnie złamał konstytucję własnego państwa, gdzie trójpodział władzy odesłano pod latarnię. Cały demokratyczny świat nie ma złudzeń wobec Trumpa, a u nas Duda jest fajny, bo w kampanii częstował pączkami.

Minister zdrowia. Niedzielski jest lepszy od Szumowskiego. Zamiast podkrążonych oczu ma monotonny głos, którym w zasadzie na każde pytanie odpowiada: nie wiem, nie wiem, nie wiem. Dzieci do szkół? Nie wiem. Co z przedsiębiorcami? Nie wiem. Co dalej? Nie wiem. Świetna robota: Nie wiem, czas pokaże.

Projekt PiS o mandatach. Kiedy media bezkrytycznie puszczały nielegalne nagrania z Sowy, nie rozumiały, że biorą udział w operacji obalania władzy. Po latach - gdy już jesteśmy po złamaniu konstytucji, szykanuje się sędziów, reasumpcje są bez trybu - dziwią się, że doszliśmy do przymusowych mandatów.

Donald Trump zablokowany w social mediach. O wolności słowa w mediach społecznościowych najbardziej zażarcie rozprawiają ci, którzy wyrzucali reporterów z Sejmu, wyłączali opozycji mikrofon, blokowali Salę Kolumnową, na podstawie list proskrypcyjnych pozbawiali pracy dziennikarzy z mediów publicznych. Bezczelni hipokryci.

Koronawirus. Może dość już tych bredni, że jest jakiś program szczepień? Król jest nagi! Wczoraj zaszczepiono 1235 osób, w sumie do dziś 200 tys. To znaczy, że nie ma żadnego programu, władza kompletnie nie radzi sobie z organizacją szczepień, nie ma pojęcia, jak to robić, położyła tę akcję.

      Popierasz SZUBARTOWICZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl