aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakftyokkuojjj.png

Krystyna Pawłowicz wypowiedziała się o kryzysie politycznym w Stanach Zjednoczonych. Była posłanka PiS atakuje opozycję.

Ex parlamentarzysta PiS a dzisiaj pełniącą obowiązki sędzi Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz nie zamierza milczeć ws. politycznych. Sędzina zabrała głos za pośrednictwem Twittera nt. wydarzeń w USA.

- Demokracja versus oszustwo.... Źle to wygląda... W 2016 r polska opozycja okupowała przez miesiąc Sejm i fizycznie atakowała mnie i in.posłów pod Sejmem, a ówczesny prezydent miał nawet „satysfakcję” gdy atakowana „czmychałam pod eskortą policji”. Dziś opozycja krytykuje atak na Kapitol w USA za to,co sami przecież w 2016 robili. Oczywiście chodzi o BYŁEGO prezydenta Bronisława KOMOROWSKIEGO,który z przyczepy przed Sejmem prymitywnie uradowany pochwalał ataki na mnie - oburza się Pawłowicz, która domaga się, aby opozycja przeprosiła ją za "polski Kapitol".

- Zanim powiecie choć jedno słowo fałszywej troski o amerykańską demokrację, NAJPIERW MNIE PRZEPROŚCIE za ten „polski Kapitol” z 2016 roku.. CZEKAM, fałszywcy - zwraca się do opozycji.

Krystyna Pawłowicz umieściła także komentarz odnoszący się do blokady, jakie nałożyły portale tj. Facebook, Instagram i Twitter na prezydenta USA Donalda Trumpa.

       Popierasz PAWŁOWICZ - kciuk w górę!

+ 7
- 934

Polub Polityczek.pl