51918294_531092653965965_702933469872550818_n.jpg

Kamil Durczok skomentował doniesienia o zaszczepieniu się - poza kolejką - wybranych osób na koronawirusa.

Durczok umieścił w sieci obszerny komentarz do całej sprawy związanej ze szczepieniem celebrytów. Dziennikarz nie wyklucza, że całe to zdarzenie jest prowokacją obecnego obozu władzy.

- Dajemy się manipulować jak stado baranów. Pierwszy uznaję się za idiotę, bo najpierw przez 2 dni wściekałem się na pazernych i pozbawionych rozumu artystów, a potem dopiero dotarło do mojego łba, że to jednak wielka ściema. Akcja ze szczepieniami poza kolejką, nawet jeśli nie jest prowokacją, to daje żałośnie nieudolnemu rządowi PiS kolejny powód, żeby w tzw. elity III RP walić bez miłosierdzia. Robią to głośno, skutecznie i z jakobińskim zapamiętaniem. I zgrabnie zagłuszają pytanie, kiedy i gdzie zaszczepił się Wódz Narodu, Słońce Nowogrodzkiej i Król Polski. Bo że Kaczyński i jego dwór są już zaszczepieni, to pewne jak amen w pacierzu.

Durczok bierze pod uwagę, że niektórzy artyści mogli faktycznie być powiązani z akcją promocyjną szczepień - jednak dziwi się obecności Edwarda Miszczaka w gronie szczepionych.

- W tej aferze winę na siebie, bez żadnych „ale”, wzięła wyłącznie Maria Seweryn. Reszta albo milczy, albo kręci. O ile jeszcze tacy artyści jak Janda, Seweryn czy Zborowski, faktycznie mogliby promować szczepienia, to obecność w tym gronie Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, budzi już tylko szyderczy śmiech. Jeśli on jest celebrytą, to ja rosyjską baletnicą.

Były szef "Faktów " TVN zwraca uwagę na wolne tempo szczepień.

- Jeśli dobrze liczę, w Polsce od 27 grudnia wylądowało już łącznie 600 tysięcy szczepionek. W południe minister Dworczyk oznajmił, że zaszczepiono nieco ponad 50 tysięcy osób. Czyli szczepimy 6250 tysięcy osób dziennie. Zatem, żeby zużyć 600 000, potrzebujemy 96 dni. 3 miesiące! I to dopiero 600 000, a zaszczepić ma się grubo ponad 20 milionów ludzi! Jeśli ktoś nad tym bajzlem nie zapanuje, będą umierać kolejni ludzie. Statystyki zachorowań poszybują w górę a jedyne, co ta zbieranina amatorów będzie mogła zrobić, to nakładać kolejne restrykcje i kłaść do grobu kolejne branże.

Rządzący zapowiedzieli w poniedziałek wyciągnięcie konsekwencji wobec rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w związku ze szczepieniami, które miały tam miejsce.

- Brawo! Niech się dalej nie zajmują oszustem Szumowskim, jego pomagierem Cieszyńskim, nieczynnymi respiratorami, zaginionymi 200 bańkami, wyborami za 70 milionów i spółkami handlarza bronią albo instruktora narciarskiego. Niech tylko nie zapomną o 2 miliardach dla Kurskiego, bo przecież ktoś te wszystkie przekręty musi obrócić w narodowy sukces. Aczkolwiek, z tego co mówią lekarze, syfilisu nie leczy się pudrem - pisze Durczok na Facebooku.

        Popierasz DURCZOKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl