Jacek_Jaśkowiak.JPG

Jacek Jaśkowiak wypowiedział się, co sądzi o artystach zaszczepionych na koronawirusa poza kolejnością. Prezydent Poznania staje w obronie ludzi kultury.

Od soboty głównym tematem w mediach i internecie jest zaszczepienie się wybranych przedstawicieli ze świata kultury na COVID-19.

W Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ze szczepionki skorzystali m.in. Krystyna Janda, Andrzej Seweryn czy Wiktor Zborowski.

Gdy do sieci trafiła informacja, że aktorzy zaszczepili się w grupie "O", wybuchła afera, a niektórzy nazywają ją "aferką".

Prezydent Poznania

W obronie artystów stanął Jacek Jaśkowiak. Prezydent Poznania zauważa, że należy bronić elit atakowanych przez obecnie rządzących.

"Uważam, że artyści są naszym dobrem narodowym. Dajemy im ordery, robimy sobie z nimi zdjęcia, dokonujemy wpisów na facebooku. A może warto o nich zadbać bardziej konkretnie, póki żyją? Gdyby to ode mnie zależało, w pierwszej kolejności zaszczepiłbym honorowych obywateli Miasta Poznania, w tym Agnieszkę Duczmal, czy Andrzeja Wituskiego. Naród powinien dbać o swoje elity. W Polsce, gdzie władza, mentalnie tkwiąca w socjalizmie, systemowo je niszczy, wciąż mamy z tym problem"- napisał prezydent Poznania na Facebooku.

        Popierasz JAŚKOWIAKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl