aaaaaaaaaaaaaaadftyh.png

Joachim Brudziński odniósł się na Twitterze do informacji dotyczących szczepień na COVID 19 w kontekście artystów.

W sieci zawrzało po tym, jak do informacji publicznej dotarła wiadomość, że niektórzy przedstawiciele świata kultury skorzystali już ze szczepienia na koronawirusa.

Wśród osób zaszczepionych są; Krystyna Janda, Andrzej Seweren, Wiktor Zborowski czy Krzysztof Materna. Lista jest jednak dłuższa.

Internauci - glownie sympatyzujący za obecną władzą - piszą w sieci o wpychaniu się celebrytów w kolejkę.

- Mam nadzieję, że Kazik już pracuje nad hitem "Nasze szczepienia są pilniejsze niż wasze" - skomentował poseł Kamil Bortniczuk.

Europoseł Joachim Brudziński w wulgarny sposób zwrócił się do artystów...

"Jakimi najlepiej słowami zwrócić się do zaszczepionego bez kolejki celebryckiego "tałatajstwa"? Onegdaj, jak na kulturalną "elitę" przystało, czuli się ci przedstawiciele albo (CYTUJE!!) obsrani przez rząd PIS, albo wrzeszczeli pod adresem tego rządu (CYTUJE!!!): wypi***alaj".

"Lubią gwiazdki i strzałki więc myślę,że najlepiej do nich przemówi słowo: s.........cie! A wszystkim"oburzonym" hejterom spod znaku"lampartowej strzałki",którzy za chwilę zawyją z oburzenia nad moimi słowami,chcę przekazac,że mogą mnie tam,gdzie Pana Majstra w d*pę mogą pocałować" - napisał były szef MSWiA w rządzie PiS.

- I nawzajem żyjący z brukselskich ojro Panie Brudziński, jest Pan obrzydliwą kreaturą, mam nadzieję, że kiedyś Pan za te wszystkie kłamstwa, nękanie, hipokryzję odpowie właściwym sobie miejscem na śmietniku historii. Obrzydliwe! - odpowiedziała politykowi aktywistka Magdalena Dropek. 
    Szanujesz BRUDZIŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl