aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdvtgtgv.jpg

Konrad Piasecki skomentował tegoroczny koncert sylwestrowy Telewizji Publicznej. Dziennikarz nie szczędzi władzy słów krytyki.

Prezes TVP Jacek Kurski chwali się oglądalnością "Sylwestra Marzeń". - Z serca dziękuję Widzom Telewizji Polskiej za 5. z rzędu wspaniałe zwycięstwo, które dali Sylwestrowi Marzeń. 5,9 mln średnio obejrzało wielkie taneczne show TVP2 (8,04 mln w piku o 0.07 na Nie wolno zabić tej miłości Z. Martyniuka). Sylwestrową Moc Przebojów- średnio 3,2 mln; pik 4,75 mln o 0.04 - pochwalił się Kurski wynikami oglądalności.

Tegoroczny koncert sylwestrowy TVP został zorganizowany w amfiteatrze w Ostródzie i wzbudził wielkie kontrowersje za sprawa trwającej pandemii COVID 19.

- Jacek Kurski powinien odpowiadać za sprawstwo kierownicze przestępstw z art. 160 i 220 kodeksu karnego. Ostentacyjne narażenie ludzi na niebezpieczeństwo przy pogwałceniu reguł pandemicznych, dotyczących wszystkich. A że tandetna szmira to już nie przestępstwo - ocenia prawnik prof. Wojciech Sadurski.

Równie krytycznie o imprezie zorganizowanej przez publicznego nadawcę wypowiedział się za pośrednictwem Twittera Konrad Piasecki. Zdaniem dziennikarza TVN24 "Sylwester Marzen" to "kicz" i "muzyczna miernota".

- Marnowanie publicznych pieniędzy na ten festiwal kiczu i muzycznej miernoty + naigrawanie się przy tej okazji z pandemicznych ograniczeń, to hańba dla polityków - napisał Piasecki.

     Popierasz PIASECKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl