50033770573_3b5f3f2c91_c.jpg

Mariusz Błaszczak pojawił się we wtorek w programie "Gość Wiadomości". Minister mówił m.in. o szczepionce na COVID-19.

Błaszczak deklaruje, że zamierza się zaszczepić na koronawirusa i to samo doradza żołnierzom.

- Oczywiście się zaszczepię. Zresztą zwróciłem się też do żołnierzy Wojska Polskiego z takim apelem, dowódcy Wojska Polskiego także z takim apelem się zwrócili deklarując zaszczepienie, dlatego że jest niezbędne to, aby zwalczyć koronawirusa, żeby uzyskać odporność populacyjną - mówił szef Obrony Narodowej.

Nie mogło zabraknąć ze strony polityka PiS-u ataku na przedstawicieli opozycji. Zdaniem Błaszczaka opozycja jest niezadowolona, że Polsce dobrze się wiedzie i kraj nie ucierpiał - w związku z COVID 19 - tak mocno jak inne państwa.

- Opozycja, która jest w Polsce, sama siebie nazywa totalną i ona taka jest. Można by odnieść wrażenie, kiedy się jej słucha, że im gorzej tym lepiej. No ale tak obgryzają paznokcie, bo nie jest gorzej. Rząd nie jest rządem malowanym, bo państwo nie jest z dykty tak jak to było do 2015 roku, tylko pomaga swoim obywatelom.

- Skutki pandemii nie dotknęły polskiej gospodarki tak silnie, jak gospodarek innych państw. To wynika ze stosownej i skutecznej reakcji polskiego rządu - dodawał Błaszczak na antenie TVP.

33463217968_3ba0d71f01_c.jpg

       Popierasz BŁASZCZAKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl