aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadefgtyhu.jpg

Pułkownik Adam Mazguła odpowiedział prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiego na świąteczne życzenia.

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku w wykonaniu prezesa swojej partii. Na nagraniu widzimy Jarosława Kaczyńskiego w świątecznej scenerii z choinką w tle.

- Dziś, w trudnym momencie, gdy ciągle trwa pandemia, nadzieja na przyszłość jest szczególnie ważna. Wierzę, że zbliżający się 2021 rok będzie tym, w którym ta zaraza, która nas dotknęła, zakończy się. Byśmy odetchnęli, mogli spokojnie dalej żyć, pracować, bawić się - powiedział Kaczyński, odnosząc się do epidemii koronawirusa.

- Jesteśmy jedną wielką rodziną i chcemy nią być - dodawał prezes PiS.

Odpowiedź pułkownika

Emerytowany pułkownik Adam Mazguła nie pozostał obojętny na słowa lidera Zjednoczonej Prawicy. Wojskowy nie zamierza być częścią rodziny Jarosława Kaczyńskiego, o czym napisał na swoim Facebooku.

"Jakiś Jarek Kaczyński wmawia mi, że należy do mojej wielkiej rodziny. Co za bezczelność! Do mojej wielkiej rodziny rodaków należą Ci, którzy na granicy angielsko-francuskiej organizują pomoc dla Polaków uwięzionych w ciężarówkach na wiele dni, w tym święta. Jednak nie Ci, którzy teraz podszywają się pod spontaniczne inicjatywy Polaków i niezwykłe poświęcenie organizacji polonijnych.

Do mojej wielkiej rodziny należą sędziowie niezłomni, uczciwi prokuratorzy i policjanci, ludzie kultury i nauki, ... a nie agenci propagandy i kłamstwa "rasy panów" PiS. Do mojej wielkiej rodziny należą przyzwoici Polacy, a nie połączeni partyjnie partacze, samotnicy, rozwodnicy i dewianci seksualni, którzy okupują kraj.

Ty się Kaczyński nie podszywaj pod moją rodzinę, bo swojej nawet nie założyłeś. Nikt tak nie zniszczył mojej rodziny, mojej wiary w dobro i w Polaków, jak ten paranoiczny "zbawca" ciemnoty i partyjnego łajdactwa. Szukaj sobie gdzie indziej rodzinnych korzeni bezczelny kacyku".

mazgula_wolnosc24-696x434_1.jpg

         Popierasz MAZGUŁĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl