aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdjritjyiihyhyhh.jpg

Paweł Grzesiowski wypowiedział się o szczepionce na wirusa COVID 19. Nie zabrakło odniesienia do komentarzy osób nieprzychylnych szczepieniom.

Od dzisiejszego poranka w Polsce - Unii Europejskiej - rozpoczęły się szczepienia na koronawirusa. W niecały rok uczeni na świecie opracowali lekarstwo przeciwko wirusowi rujnującemu normalne życie ludzi na całym świecie.

Jesteśmy na dobrej drodze, aby ten koszmar się skończył jeśli... udamy się na szczepienia, a tutaj wiele osób ma wątpliwości.

- W Chinach i Rosji podawane są szczepionki, o których niewiele wiemy. Natomiast w przypadku szczepionki, która przeszła przez system rejestracji w UE, USA i Wielkie Brytanii wiemy praktycznie wszystko, co jej producenci zdołali zgromadzić - mówił w niedzielę dr Grzesiowski na antenie TOK FM.

- Sam model szczepionki jest bardzo bezpieczny. To ukoronowanie pracy wielu naukowców nad tym, jak najbardziej dyskretnie dostarczyć organizmowi informacje, na podstawie których zacznie on produkować białka odpornościowe - dodawał uczony.

Lekarz za pośrednictwem Twittera wypowiedział się o osobach kontestujących sukces medycyny. - Nawet najbardziej hejterskie fejki i trole nie zmienią historii. Ludzkość, dzięki potędze nauki i współpracy w ciągu roku rozszyfrowała nowego wirusa, znalazła antidotum, które solidarnie udostępnia wszystkim potrzebującym. To daje nadzieję kolejnym pokoleniom na przetrwanie... - ocenia lekarz. 

   Popierasz GRZESIOWSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl