aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdkfgtoyukhhh.jpg

Waldemar Kuczyński wypowiedział się o Polsce za rządów Zjednoczonej Prawicy. Publicysta nie gryzie się w język.

Kuczyński należy do grona publicystów, którzy najostrzej wypowiadają się o obecnym obozie władzy. Kilka dni temu dziennikarz podzielił się w internecie swoją opinią na temat propozycji utworzenia ulicy w Warszawie imienia Lecha Kaczyńskiego.

- Lech Kaczyński, współtwórca katastrofy smoleńskiej, nie powinien mieć nazwy ulic, pomników i miejsca na Wawelu, bo to ciężko obraża moralność powszechną! - ocenił Kuczyński i zdenerwował tym wielu zwolenników partii Jarosława Kaczyńskiego.

W drugi dzień świąt publicysta zareagował na słowa dziennikarza Piotra Semki, który wezwał do robienia rachunków sumienia...

- W te święta należy się zastanowić nad zacietrzewieniem z obu stron i dokonać rachunku sumienia - powiedział Semka na antenie TVP.

Do słów odniósł się na Twitterze Kuczyński;

- Zrobiłem rachunek sumienia. Nie jestem zacietrzewiony. Jestem wku***ony, bardziej niż byłem w końcu lat 80 na komunę, za przestępcze niszczenie demokratycznego państwa, przez paranoika władzy i bandę jego płatnych karierowiczów w roli pachołków tej podłej zmiany.

93848025_3551410368209485_4944990474327818240_n.jpg

      Popierasz KUCZYŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl