231935fpfgosc-x-2.jpeg

Rzecznik Policji Mariusz Ciarka złożył życzenia z okazji świąt. Mundurowy należy do osób wierzących, czemu dał wyraz w swoim wpisie na Twitterze.

Rozdział państwa od kościoła? Okres świąteczny kolejny raz dowodzi, że urzędnicy państwowi mają z tym bardzo duży problem.

Od kilku dni obserwujemy jak politycy, którzy powinni nie łączyć spraw religijnych z publicznymi, depczą tę zasadę. To samo dotyczy wielu innych urzędników państwowych. 

Policjia

Rzecznik policji - nie Episkopatu Polski, jak wiele osób mogłoby przypuszczać - insp. Mariusz Ciarka nie wyróżnił się wstrzemięźliwością w kwestii światopoglądowej i także postanowił publicznie pochwalić się świadectwem swojej wiary.

"Narodził się Król, narodził się Bóg, Ku Niemu śpiew i marzenia płyną. Święta noc... Święty czas.." - napisał rzecznik Policji na Twitterze.

Mundurowemu odpowiedzieli internauci; "Ciarka, może zawód powinieneś zmienić...?", "NeoZomo składa życzenia! Dobre!!", "To nie są szczere życzenia. Ktoś, kto wysyła bandytów w mundurach lub bez na kobiety, młodzież, staruszki, ktoś, kto prześladuje Polaków, by przypodobać się kaczystom i klerowi jest nic niewartym sługą. Życzę wszystkiego adekwatnego do tego co robisz Polakom".

          Popierasz CIARKĘ - kciuk w górę!

+ 6
- 1555

Polub Polityczek.pl