aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaftyuuhyhhhh.jpg

Krzysztof Skiba wbił szpilkę w obóz rządzący. Artyście nie przeszkodziły w trym trwające święta Bożego Narodzenia.

Nie samymi świętami człowiek żyje. Udowadnia to Krzysztof Skiba, który nie zawiesił swojej internetowej aktywności na czas świąt.

Artysta znany z antyrządowych poglądów kolejny raz postanowił dać upust swoim emocjom.

Kilka dni temu Skiba porównał PiS do "gejowskiej orgii". "Jaka jest różnica między PiS, a gejowską orgią? Nie ma żadnej. I tu i tu każdy, każdego kryje" - napisał Skiba na Facebooku.

W Wigilię artysta wziął na warsztat swoich przemyśleń byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Za politykiem PiS-u ciągnie się wiele niewyjaśnionych spraw z czasu początku epidemii w Polsce.

Muzyk odniósł się także do świątecznego nagrania prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

- Wieczór wigilijny, to szczególny moment. Zdarzają się prawdziwe cuda i ostatnie promocje w sklepach z nabiałem. Nawet Prezes Narodu przemówił wreszcie ludzkim głosem. Notowania PiS tak bardzo spadły, że Jarosław Kaczyński oświadczył przed chwilą, iż jesteśmy wszyscy jedną, wielką rodziną. Ewidentnie chce nas w coś wyrobić i pociągnąć za sobą w przepaść. Ale jak to rodziną? Nawet z Tuskiem, Hołownią, Czarzastym? Ze Strajkiem Kobiet? Z całym tym lewactwem, ze zdradzieckimi mordami, z gorszym sortem? Skąd ta nagła miłość w ustach Prezesa? Chyba za szybko zjadł świąteczne wypieki? Może były jeszcze gorące i poparzył sobie usta. Z drugiej strony, to jak sobie tak pomyśle, że my wszyscy mamy być jedną, wielką rodziną z twarzowcem Terleckim, z mściwym i pamiętliwym Ziobro, chytrym Rydzem, czy ćwiczącym przysiady umysłowe premierem, to wiem już, jaka to będzie rodzina. Wybitnie patologiczna. A co do pana premiera, to trzeba przyznać, że ma niezłe pomysły. Zrobił Prezesowi, ładny prezent pod choinkę. Cały naród w pudełku. Domowym.

           Popierasz SKIBĘ - kciuk w górę!


+ 820
- 8

Polub Polityczek.pl