aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadfitjgihggggt.jpg

Wadim Tyszkiewicz planuje proces rozliczania obecnej władzy. Według senatora niezależnego "szybkie sądy" mogłyby mieć miejsce na Stadionie Narodowym.

Mimo że Zjednoczona Pawica traci poparcie w ostatnich sondaż, to nie zapowiada się, aby szybko miała oddać władzę.

Senator Wadim Tyszkiewicz już rozmyśla o rozliczeniu przedstawicieli obecnej władzy.

- Ogromną pracę trzeba będzie wykonać po odsunięciu od władzy rządzącej partii, która raczej kojarzy się z organizacją przestępczą. Ilu ludzi trzeba będzie wyrzucić na "zbity pysk", ile procesów karnych trzeba będzie przeprowadzić i ilu karierowiczów łamiących prawo trzeba będzie postawić przed prawdziwie wolnymi sadami? Przecież to będzie gigantyczna armia ludzi, których trzeba będzie rozliczyć za przestępstwa i za zło jakie wyrządzili Polsce i Polakom. I nie będzie zmiłuj - zapowiada Tyszkiewicz na swoim Facebooku.

Senator proponuje, aby "szybkie sądy" których zadaniem byłoby rozliczanie polityków zjednoczonej prawicy miały miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie.

- Kwoty, jakie ci sługusi obecnej władzy wyciągali z systemu- porażają. Szybkie sądy na Narodowym, po Covidzie i zmianie władzy? Po zmianie władzy możecie mnie rozliczyć z tego co zrobię. Przestępcom, złodziejom i sługusom, nie odpuszczę - oświadcza Tyszkiewicz.

      Popierasz TYSZKIEWICZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl