aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoekeokededdddd.jpg

Krzysztof Skiba skomentował zapowiedzi rządu Prawa i Sprawiedliwości dotyczące nowych obostrzeń w związku z koronawirusem.

Od 28 grudnia do 17 stycznia władza zaostrza kurs w walce z pandemią COVID 10. Jak deklaruje premier Mateusz Morawiecki, nie można liczyć na to, że to jest koniec ograniczeń, być może będą dalsze.

- Rozważamy wprowadzenie dalej idących restrykcji, również dotyczących przemieszania się. Ale one wiążą się z koniecznością wdrożenia nowej legislacji - powiedział Mateusz Morawiecki.

- Obserwujemy dane i dalsze decyzje uzależniamy od nich. Już dzisiaj jednak chciałbym bardzo mocno zaapelować, by zachowywać się tak, jakby była godzina policyjna. Tak jakby obowiązywały jeszcze dalej idące ograniczenia. Także w przemieszczaniu się. Zakres zmian zależy od naszej dyscypliny - dodawał premier w rozmowie z Wirtualną Polską.

Komentarz Skiby

- Dopiero wówczas, gdy całą Polskę zamkną i wsadzą do trumny, pan Jarosław będzie szczęśliwy - napisał Krzysztof Skiba na Facebooku odnosząc się do nowych ograniczeń.

Artysta umieścił na swoim profilu szereg zagadek dla internautów...

"Czym różni się PiS od tępej siekiery? Trzonkiem. Ten z PiSu jest bardziej wyślizgany.

W sejmie kilka dni temu wybuchła potworna awantura, bo PiS majstrował przy głosowaniu, jak ksiądz w portkach ministranta. I w związku z tym drugie pytanie. Dlaczego PiS jest lepsze od Ligii Mistrzów? PiS może powtarzać przegrane głosowanie w sejmie i zmieniać wynik na lepszy. W Lidze Mistrzów nie powtarza się przegranych meczów.

I trzecie pytanie, które wynika z drugiego. Jaka jest różnica między PiS, a gejowską orgią? Nie ma żadnej. I tu i tu każdy, każdego kryje.

Osobom, które prawidłowo odgadły odpowiedzi na wszystkie pytania, rząd Morawieckiego prześle pałki teleskopowe i gaz pieprzowy pod choinkę, celem własnoręcznego wypróbowania podczas wspólnej wigilii z dzielnicowym".

aaaaaaaaijrijt.jpg

              Popierasz SKIBĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl