aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadorfkrokffff.png

Ksiądz Paweł Bortkiewicz, członek Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie Andrzeju Dudzie, wypowiedział się w swoim cotygodniowym felietonie na temat protestów w obronie praw kobiet.

Duchowny co tydzień wygłasza felieton na antenie toruńskiej telewizji Trwam. W bieżącym tygodniu zabrał głos nt. protestów kobiet i mijającego roku.

- To był rok 100. rocznicy "Cudu nad Wisłą", a więc tego wydarzenia, które ratowało niepodległą Polskę, suwerenność naszego narodu, które było wielką walką i zwycięstwem narodu nad bolszewizmem w imię obrony życia i wolności. To jest zarazem rok kiedy na ulice naszych miast wyszły hordy inspirowane neobolszewizmem, walczące przeciw życiu i przeciw wolności - atakował Bortkiewicz protesty kobiet.

Ksiądz odniósł się do haseł wykrzykiwanych na manifestacjach.

- Straszliwie zmanipulowani są ci, co idą na ulice, wrzeszcząc bez opamiętania wulgaryzmy. No bo właśnie, dlaczego wulgaryzmy? Bo nie mają nic do powiedzenia, bo agresja maskuje małość słów, małość poglądów, bo ta agresja tłumi bezrozumność - powiedział księdz o prtoestujących. 

Bortkiewicz dodatkowo zachęcał do zapoznania się z pracami Jana Pawła 2. Zdaniem księdza polski papież jest wściekle atakowany, bo "głosił blask prawdy o człowieku i ewangelię życia".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdforkokggggg.png

          Popierasz KSIĘDZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl