aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaldplfprffff.png

Stanisław Karczewski umieścił w czwartek wieczorem na Twitterze post, w którym skarży się na Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego.

Karczewski jest przedstawicielem obozu władzy, który najczęściej recenzuje pracę obecnego Marszałka Senatu.

Od kiedy PiS stracił większość w izbie wyższej, Karczewski nie ustaje w krytyce nowego marszałka i swojego następny na stanowisku.

- Marszałek Grodzki powołuje w Senacie kolejne Rady, Rady, Rady... Świadczy to o kompletnej bezradności - pisał kilka dni temu Karczewski na Twitterze.

Teraz polityk zwraca uwagę na głosowania, które odbywały się w Senacie w czwartek.

- Skandaliczne prowadzenie głosowań przez Tomasza Grodzkiego - skarży się Karczewski i oskarża Grodzkiego. - Łamanie regulaminu w biały (ciemny) dzień. Skandal.

Karczewskiemu odpowiedzieli internauci;

"Skandaliczne to jest mieszkanie w willi na koszt podatnika i wykorzystywanie rządowego samolotu do wożenia rodziny. I malowanie własnej podobizny za kilka tysiaków z kieszeni podatnika też jest obrzydliwe".

"Zamilcz człowieku i zejdź ze sceny. Nawet nie wiesz, co to prawo, jego przestrzeganie czy zwykła przyzwoitość. Nie stosuj metody lustra i nie przypisuj innym cech".

"Skandaliczne to jest odrzucenie w sejmie 1000 poprawek do ustawy budżetowej na 2021, głosami PiSu... w 3 minuty".

"Skandalem jest, że partyjny aparatczyk, który zniszczył powagę Senatu, a prace legislacyjne sprowadził do farsy, ma czelność oceniać pracę następcy, któremu nie dorósł do pięt. Wsiadaj w rządowy samolot i polataj dla otrzeźwienia, ale tym razem za swoje".

   Popierasz KARCZEWSKIEGO - kciuk w górę!


+ 25
- 2114

Polub Polityczek.pl