123652539_2732493383659355_3162943658318165596_n.jpg

Były burmistrz Błaszek Karol Rajewski z oburzeniem zareagował na najnowsze obostrzenia epidemiczne zapowiedziane przez rząd.

Rządzący w czwartek po raz kolejny mocno zdenerwowali Polaków. Wszytko za sprawą obostrzeń, które zostaną wprowadzone w dniach od 28 grudnia do 17 stycznia. Zostaną zamknięte hotele, stoki narciarski oraz galerie handlowe.

W Sylwestra czeka nas "godzina policyjna". Od godziny 19 do 6 rano będzie obowiązywał zakaz przemieszczania się. 

- Widmo trzeciej fali będzie oznaczało przekroczenie granic wydolności systemu ochrony zdrowia. Jeśli to widmo się zmaterializuje, to możemy być pewni, że nasz system zdrowia nie będzie działał wydolnie - argumentował decyzje o wprowadzeniu nowych obostrzeń Minister Zdrowia Adam Niedzielski. 

Były działacz PiS

Ze wściekłością do nowych obostrzeń odniósł się na Facebooku Karol Rajewski. Były burmistrz Błaszek oraz dawny członek partii Jarosława Kaczyńskiego napisał;

- "Panie Premierze, dlaczego złamaliście daną Polakom obietnicę i zamiast złagodzenia restrykcji wprowadzacie kwarantannę narodową pomimo spadku zakażeń? Kłamaliście wtedy czy teraz? Niech Pan do cholery odpowie Polakom!!! W waszych działaniach nie ma żadnej logiki. Zaprzeczacie sami sobie, a to co dzisiaj zrobiliście to zwykłe „skur***yństwo narodowe”, a nie narodowa kwarantanna !!! Wasze nieudolne i chaotyczne zarządzanie krajem oparte na manipulacji, kłamstwach i wykreowanej przez was atmosferze strachu i paranoi, doprowadziły już do wielu ludzkich tragedii!!! Jak długo jeszcze zamierzacie niszczyć samorządy, przedsiębiorców i zatruwać życie milionom Polek i Polaków? Jak długo?" - pyta Rajewski premiera Mateusza Morawieckiego.

     Popierasz RAJEWSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl