19522657483_c3fb640849_c.jpg

Michał Moskal, dyrektor biura Jarosława Kaczyńskiego wydał komunikat dot. prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Sprawa ma związek ze szczepieniami na koronawirusa.

Jarosław Kaczyński zaszczepi się na COVID 19, dowiedzieliśmy się z oświadczenia umieszczonego we wtorek na Twitterze przez Michała Moskala.

Polityk jednocześnie krytykuje w swoim wpisie osoby zachęcające do rezygnowania ze szczepień.

- Osoby zachęcające do rezygnacji ze szczepienia zachowują się w sposób skrajnie nieodpowiedzialny - stwierdza działacz PiS.

- Robimy to nie dla siebie, ale przede wszystkim dla innych których możemy zarazić. To kwestia dobra wspólnego - ocenia Moskal będący przewodniczącym Forum Młodych PiS.

- Jarosław Kaczyński zaszczepi się na Covid. I dobrze, dla jakiejś części ludzi to będzie sygnał, by się nie wygłupiać i też się zaszczepić - komentuje dziennikarz Tomasz Lis. 

Koronawirus

Resort zdrowia zakomunikował dzisiaj o 6 907 nowych przypadkach COVID 19 w ciągu ostatniej doby (wykonano 30,6 tys. testów). Zmarło 349 zakażonych.

Od początku pandemii w Polsce zdiagnozowano pozytywnie 1 147 446 osób. Śmierć w wyniku zakażenia koronawirusem poniosło 23 309 chorych.

- Dołączamy do grona państw w ramach UE, które już w styczniu przystąpią do procesu szczepienia - zapowiedział we wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski.

           Zaszczepisz się - kciuk w górę!


+ 85
- 124

Polub Polityczek.pl