aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasckotkogkg.jpg

Internauci nie pozostali obojętni na niedzielne protesty w stolicy. Wiele udostępnień w sieci zgromadziły zdjęcia ukazujące tłum policjantów przed domem Jarosława Kaczyńskiego.

W sobotę późnym wieczorem w social mediach pojawił się film jednej z internautek, która przybyła do Warszawy, zatrzymała się w hotelu i spotkała w nim bardzo wielu policjantów, którzy przyjechali do stolicy przed niedzielną antyrządową demonstracją.

Dzisiaj na własne oczy mogliśmy się przekonać, ilu mundurowych władza postanowiła ściągnąć z całej Polski.

Liczba funkcjonariuszy, wozów policyjnych robi wrażenie.

Do liczby policjantów zmuszonych do pilnowania domu prezesa PiS odniósł się na Twitterze Donald Tusk.

- Kiedy byłem premierem, pod moim mieszkaniem zwolennicy PiS zorganizowali kilkadziesiąt manifestacji, a nawet kilkudniowe miasteczko namiotowe. Porządku pilnowało dwóch policjantów - stwierdził były premier.

Ostro o liderze zjednoczonej prawicy - w kontekście aktywności policji - wypowiadział się publicysta Waldemar Kuczyński.

- Jaką trzeba być polityczną kanalią, jaki potencjał nienawiści musiała nagromadzić w narodzie, by przed jej domem trzeba było zgromadzić taką dywizję policji dla jej pilnowania. I jak wielki musi być strach tego człowieka przed gniewam narodu. Pewnego dnia i te dywizje nie starczą - ocenia Kuczyński. 

    Popierasz KACZYŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl