vzw849mfrpicwt16f3657771732xpwkx.jpg

Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska odniosła się do komentarzy twierdzących, że Jarosław Kaczyński opuścił Warszawę w czasie trwających antyrządowych protestów.

Na warszawskich ulicach jest w niedzielę gorąco za sprawą antyrządowej demonstracji. Są górale, przedsiębiorcy czy Strajk Kobiet. 

Protestujący spotkali się w centrum Warszawy na Rondzie Dmowskiego i stamtąd udali się w stronę Żoliborza, gdzie mieszka prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Do Warszawy z całej Polski zostały ściągnięte dodatkowe oddziały policji.

- Na ul. Marszałkowskiej trwa nielegalne zgromadzenie. Policjanci do uczestników kierują komunikaty o zachowanie zgodne z prawem. Wystawiony został kordon, którego celem jest zejście protestujących z jezdni. Protestujący ruszyli z ronda Dmowskiego - pisała na Twitterze "Policja Warszawa".

Żoliborz

Manifestujący dotarli przed dom Jarosława Kaczyńskiego przy ul. Mickiewicza na Żoliborzu. W internecie można było natrafić na informacje, że Kaczyński wyjechał z Warszawy ze strachu przed protestującymi. Do plotek odniosła się na Twitterze Anita Czerwińska.

"Patologiczni kłamcy znowu łżą o wyjeździe Prezes #PiS J.#Kaczyński poza Warszawę" - napisała rzeczniczka PiS.

Wcześniej Czerwińska informowała o wizycie Jarosława Kaczyńskiego na grobie ks. Jerzego Popiełuszki.

Rzeczniczce PiS odpowiedzieli internauci;

"Niech wyjdzie do ludzi, tchórz".

"Przypomnij, który to polityk w PiS rządzie ma wyroki za łgarstwa? U siebie bałagan posprzątaj. Co za różnica czy siedzi pod łóżkiem na Żoliborzu, czy prywatna armia go wywiozła do Wesołej? Tchórzem był i tchórzem został".

"Przecież on w piwnicy siedzi. W kamizelce kuloodpornej i garnkiem na głowie".

"Dlaczego domu Kaczyńskiego pilnuje tylu policjantów? Na czyj rozkaz? Dlaczego mam za to płacić?".

      Popierasz KACZYŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl