piaseckiTVN-1300x898.jpg

Konrad Piasecki odniósł się do bieżących wydarzeń politycznych. Dziennikarz TVN24 w ostatnim czasie mierzył się z zakażeniem COVID 19.

Koronawirus. Oczywiście, że żyjemy w statystycznej ułudzie. Testów jest mało, wielu, nawet świadomych, że mają covid nie zgłasza się do lekarza, wypłaszczenie- nawet jeśli jest- to na dużo wyższym poziomie. Tyle że alternatywą dla tej fikcji jest pełen lockdown do połowy 2021. Diabelski wybór

Szczepionka. Obawiam się, że propagandowe wzmożenie szczepionkowe cholernie boleśnie zderzy się z rzeczywistością. Ani szybkość ich wyprodukowania i dostarczenia, ani liczba szczepionek nie dają dziś powodu do takich wybuchów optymizmu, jakie serwuje rząd. Czeka nas jeszcze długa i bolesna walka.

Choroba. Wychodzenie z Covidu to ciągłe sprawdzanie swoich sił i możliwości. Choroba osłabia człowieka i mentalnie i fizycznie. Pierwsze pójście do pracy, program, bieganie, gra w squasha są jak test ozdrowieńca. I cholernie cieszy jego przejście.

Kołakowski chciał odejść z PiS-u... Poseł Kołakowski zaczyna przypominać mi tego dżentelmena z Marszu Niepodległości, który miał pociągnąć za sobą szarżę, po czym, samotnie wbiegłszy po schodach, zderzył się z policyjnymi tarczami i zakończył krótką historię niedoszłej Samosierry.

Protesty na ulicach. Mam wrażenie potężnej nieadekwatności wczorajszych działań policji do poziomu zagrożenia. Nieumundurowani ludzie z pałkami teleskopowymi, wchodzący w tłum, kojarzą się fatalnie. To przywodzi myśl o mechanizmach władzy, która czując, że słabnie, podbudowuje swoje ego pokazem siły.

     Popierasz PIASECKIEGO - kciuk w górę!

+ 541
- 3

Polub Polityczek.pl