aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafkoykyokhyhh.jpg

Sławomir Nitras pojawił się dzisiaj na mównicy sejmowej. Polityk został pouczmy przez marszałek Elżbietę Witek.

Setki policjantów zgromadzonych jest obecnie wokół Sejmu. Wszystko przez zapowiadany na dzisiaj Strajk Kobiet. Rządzący ewidentnie boją się rozwścieczonego tłumu i w tym celu zgromadzili ogromne ilości; barierek oraz służb przed parlamentem.

- Dziesiątki radiowozów przed Sejmem, setki funkcjonariuszy policji i Żandarmerii Wojskowej. Parlament nigdy nie był taką twierdzą - relacjonuje Patryk Michalski, RMF FM.

- Zasieki przed sejmem to chyba na jakieś tabuny słoni czy niedźwiedzi, serio. Nie pamiętam, żeby tak wyglądał sejm podczas demonstracji z górnikami oraz ich kilofami, czy siłaczami z innych dowolnych central związkowych. Strach PiS ma wyraźnie wielkie oczy - komentuje posłanka Joanna Kluzik.

Wystąpienie Nitrasa

Poseł Koalicji Obywatelskiej wszedł na mównicę sejmową i zwrócił się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości w związku z nagrodzeniem policji przez Sejmem.

- Chciałbym zapytać pana Kaczyńskiego. Czego się pan boi przecież tu nie ma żadnych protestujących natomiast są tysięce policjantów i barierek - zwrócil się Nitras do prezesa PiS.

Na te słowa zareagowała marszałek Witek.

- Z szacunkiem to każdego posła, to nie jest pan Kaczyński tylko pan premier Jarosław Kaczyński - pouczala Witek Nitrasa.

- Dbamy o pańskie bezpieczeństwo, dbamy o bezpieczeństwo wszystkich posłów - dodawała odnosząc się do policji przed Sejmem.

         Popierasz WITEK - kciuk w górę!

+ 26
- 3288

Polub Polityczek.pl