125555942_3358957990888272_1381456979075710332_n_1.jpg

Marcin Najman stanął w obronie krytykowanej w ostatnich dniach Edyty Górniak. Wokalistka zderzyła się z falą krytyki po swoim słowach na temat epidemii koronawirusa.

Kilka dni temu media obiegły wypowiedzi Edyty Górniak o pandemii COVID 19. Zdaniem wokalistki w szpitalach leżą... statyści.

- Świata, który znaliśmy, już nie ma. On już nie istnieje, nie wróci. Mnie się dużo rzeczy w tamtym świecie nie podobało. Mnóstwo rzeczy. (…) Głupi kawałek plastiku podzielił ludzi. Staliśmy się sobie obcy (...) W maseczkach wdychamy własne spaliny - skrytykowała Górniak noszenie maseczek w czasie rozmowy z internautami.

Piosenkarka wypowiedziała się także nt. przyszłej szczepionki na koronawirusa. Górniak nie zamierza siebie szczepić ani swojego syna. - Nie mam możliwości weryfikacji i wiedzy, co zostaje mi wstrzyknięte. Szczepienia mogą wywołać różne reakcje organizmu. Ja i mój syn nie zgodzimy się na szczepienia. Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają - mówiła artystka w programie internetowej telewizji "wRealu24".

Teorie spiskowe głoszone przez Górniak spowodowały, że piosenkarka zaczęła być krytykowana przez bardzo wiele osób. Pacjenci chorzy na COVID 19 zaczęli udostępniać w sieci swoje zdjęcia pisząc, że nie są statystami.

Do głosów krytyki wymierzonych w stronę Górniak odniósł się pięściarz Marcin Najman. Sportowiec broni artystkę i kieruje się do jej przeciwników.

- Za miesiąc będzie już o was cicho. A dorobek Edyty Górniak pozostanie już na zawsze. To bardzo silna i mądra kobieta. Mogła by uczyć polonistyki pomimo, iż jej nie kończyła. Mogła by zostać lektorką angielskiego, choć również nie kończyła takiego kierunku. Mali ludzie czują namiastkę mocy gdy w grupie mogą zaatakować i w grupie kogoś kopnąć. Niestety nie ta liga. Siła złego na jednego tu nic nie da, bo macie do czynienia z nadzwyczaj mądrą i szalenie silną kobietą. Żadne małe glizdy nic tu nie wskórają - napisał Najman na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

             Popierasz NAJMANA - kciuk w górę!


+ 32
- 781

Polub Polityczek.pl