aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskdrtyrhhkhhhh.jpg

Prezydencki minister Krzysztof Szczerski pojawił się na VI Nadzwyczajnym Zjeździe Klubów „Gazety Polskiej”. Polityk mówił o relacjach polsko-amerykańskich.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych za nami a co za tym idzie nadchodząca nowa światowa rzeczywistość polityczna. Przyszły prezydent USA Joe Biden w przeciwieństwie do Donalda Trumpa z pewnością będzie stawiał akcenty zupełnie gdzie indziej, jeżeli chodzi o amerykańską politykę.

Nie jest tajemnicą, że politycy PiS-u liczyli na zwycięstwo Donalda Trumpa, dobre relacje, jeżeli chodzi o sprawy armii, a do tego niewtrącanie się w demolowanie demokracji, to były główne argumenty za popieraniem przez PiS kandydata Republikanów.

Ws. relacji polsko-amerykańskich glos zabrał prezydencki minister Krzysztof Szczerski:

- Pamiętamy wycieczki, awanse, jakie czynili przywódcy europejscy, aby mieć strategiczne relacje z administracją Donalda Trumpa. To się większości stolic europejskich nie udało. Polska jest jednym z niewielu krajów na świecie i Andrzej Duda jest jednym z niewielu przywódców, którzy potrafili skutecznie nawiązać dobre, twórcze i skuteczne relacje z USA - powiedział Szczerski.

- Jesteśmy zwycięzcą ery Trumpa w relacjach międzynarodowych - dodawał szef gabinetu Andrzeja Dudy.

Reakcje internautów:

"Tak. Zawsze jesteście najlepsi, najpotężniejsi, liderzy regionu. Megalomania tej władzy chyba już nie trafia do ludzi".

"Jesteście przegrańcami panie Szczerski. Wszystko spieprzyliście czego się nie dotknęliście, kompletnie wszystko".

"Głupiej się nie dało? Bo że bardziej kłamliwie, to oczywiście nie".

"My czekamy cierpliwie na audyt tej prezydentury".

00075IC7Q6KD8X2H-C122-F4.jpg

       Popierasz SZCZERSKIEGO - kciuk w górę!


+ 2
- 827

Polub Polityczek.pl