aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaldfrtpggggggttt.png

Wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz (PiS) skrytykował polityków opozycji za jej zachowanie w czasie trwania pandemii COVID 19.

Opozycja nie ustaje w krytyce obozu władzy. Chodzi przede wszystkim o przygotowanie kraju do drugiej fali koronawirusa; służba zdrowia jest nieprzygotowana, brakuje szczepionek na grypę, brak jest planu dla pacjentów, którzy nie mają COVID.

Ostanie miesiące to głównie kłótnie rządzących o stanowiska i wpływy w zjednoczonej prawicy.

- Stracili pół roku na walkę o wpływy, kasę i stanowiska. Zaniedbali całkowicie przygotowanie Polski na 2. falę pandemii. Dali zarobić znajomym i handlarzom broni. A dziś, nie mając żadnej skutecznej strategii na walkę z COVID, urządzają igrzyska. Podli tchórzliwi i mali ludzie - wypowiada się o rządzących przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka.

- Każdej godziny, tysiące pracowników ochrony zdrowia, wielkim wysiłkiem odracza moment całkowitego załamania systemu. A co na to Sasin? Twierdzi, że rząd się dobrze przygotował do pandemii, ale problemem jest nastawienie części lekarzy. Bezczelność najwyższej próby - komentuje poseł Grzegorz Schetyna.

Co o tych głosach sądzi PiS? Adam Andruszkiewicz odpowiedział dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych politykom opozycji. Wiceminister stwierdza, że premier Morawiecki jest na "pierwszej linii frontu" przeciwko koronawirusowi.

Andruszkiewiczowi odpowiedzieli internauci;

"Brakuje wam paluchów, do zatykania dziur w kadłubie Tytanika? Mieliście pół roku i czym się zajmowaliście? Przyjdziemy po was!".

"Na pierwszej linii stoją wyszydzani regularnie pracownicy służby zdrowia".

"To nie jest wyciąganie ręki, tylko skamlenie o pomoc".

"Morawiecki na „pierwszej linii frontu walki z pandemią” a medycy, laboranci, ratownicy to pewnie mu tylko trochę pomagają? Adam ty lepiej zajmij się jakąś pożyteczną robotą, maseczki szyj albo respiratory od Szumiego skręcaj".

"Pali się! Nie mamy pojęcia co robić. Zaprośmy opozycję, będzie na kogo winę zrzucić za totalną porażkę".

    Popierasz ANDRUSZKIEWICZA - kciuk w górę!


+ 5
- 794

Polub Polityczek.pl