aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadkfgthyhhhh.jpg

Adam Lutkowski (PiS Wyszków) skomentował dzisiejsze wydarzenia w domu Romana Giertycha. Prawnik został aresztowany przez CBA.

Po kilku godzinach przeszukiwań w domu Giertycha - prawnik zasłabł, stracił przytomność i został przewieziony do szpitala. Najpierw trafił do szpitala w Otwocku, a następnie do warszawskiej placówki - poinformował dziennikarz Kamil Durczok.

- Roman Giertych przewożony do szpitala w Warszawie. Bo Otwock nie daje rady. A wystarczyło wezwać go na przesłuchanie. Wiem, że Jarkowi wszystko jedno. Ale Ziobro jest młody. Nie widzi, że za 10 lat będzie miał całkiem inne „cele” w życiu? - komentuje Durczok.

Zasłabnięcie Giertycha stało się powodem do wielu komentarzy. Przeważały życzenia powrotu do zdrowia oraz opinie o politycznym ataku PiS-u na znienawidzonego przez partię rządzącą prawnika.

- Po sędziach przyszedł czas na adwokatów i ludzie, którzy sprzeciwiają się władzy, zaczynają być eliminowani poprzez pozorne stosowanie kodeksu karnego - wypowiada się dla portalu wiadomo.co mec. Jacek Dubois.

Głos ws. wydarzeń w domu Giertycha a konkretnie na temat zasłabnięcia prawnika zabrał polityk Prawa i Sprawiedliwości z Wyszkowa Adam Lutkowski (Przewodniczący Rady Fundacji Wielka Polska, członek PiS Wyszków, Prezes MHK Sp. z o.o.).

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdeorktogktgggg.png

- Jest pan żałosny. PiS i wszystko jasne. Chamstwo i prostactwo. Nie przepadam za Giertychem, ale rechot, bo ktoś stracił przytomność to dno. Macie na koncie śmierć Blidy, Leppera i Adamowicza. Mało wam? - odpowiedziała dziennikarka Aneta Mościcka.

- Chamidło - zwrócił się do polityka dziennikarz Tomasz Lis.

          Popierasz PiS - kciuk w górę!


+ 123
- 6452

Polub Polityczek.pl