aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdfityjhtgf.jpg

Władysław Frasyniuk wypowiedział się na temat propozycji złożonej przez premiera Mateusza Morawieckiego opozycji w związku z epidemią koronawirusa.

Coraz trudniejsza sytuacja w kraju związana z COVID 19 spowodowała, że Morawiecki zaprosił na spotkanie liderów opozycji.

- Chcemy być jedną drużyną. Dzisiaj cała Polska musi być nastawiona na to, żeby w jak najszybszy sposób zwalczyć i ustabilizować tę falę koronawirusa i rzeczywiście w możliwie najlepszym stanie zadać o nasz system ochrony zdrowia i życie naszych obywateli - mówił premier na konferencji.

Spotkanie miałoby się odbyć w najbliższy poniedziałek. Nie wiemy jeszcze którzy politycy opozycji zjawią się w KPRM i czy w ogóle dojdzie do spotkania ponad podziałami.

- Nie ustalaliśmy jeszcze w klubie czy pójdziemy na spotkanie ws. koronawirusa. Ja uważam, że trzeba chodzić na wszystkie spotkania - arogancja premiera i rządu jest oczywista, ale zdrowie Polek i Polaków jest najważniejsze - komentował dzisiaj na antenie Polsatu lider SLD Włodzimierz Czarzasty.

Do propozycji premiera odniósł się na swoim kanale społecznościowym Władysław Frasyniuk. Działacz demokratycznej opozycji w PRL odradza opozycji pójście na spotkanie z PiS. Opozycja powinna skupić się na rozliczaniu obozu władzy, a nie jemu pomagać - stwierdza Frasyniuk.

     Popierasz FRASYNIUKA - kciuk w górę!

+ 645
- 5

Polub Polityczek.pl