sasin.jpg

Wicepremier Jacek Sasin gościł dzisiaj na antenie programu "Rozmowa Piaseckiego". Polityk mówił m.in. o przyszłej rekonstrukcji rządu.

Zmiany w rządzie. My w ramach Prawa i Sprawiedliwości ustaliliśmy już skład nowego rządu. To niezwykle prawdopodobny scenariusz, że Jarosław Kaczyński zostanie wicepremierem. To będzie rząd z poważnymi korektami. Wszystko na to wskazuje, że będzie 14 ministerstw.

Porozumienie Zjednoczonej Prawicy. W umowie koalicyjnej są przede wszystkim uzgodnienia programowe.

Wybory 10 maja i wyrok sądy w tej sprawie. Wszelkie procedury zostały dochowane. Demokracja kosztuje. Sądy wydały wiele dziwnych wyroków, dlatego potrzebna jest reforma sądownictwa.

Pieniądze dla ojca Rydzyka. Z tego, co słyszałem, pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości wydawane są zgodnie z przeznaczeniem.

***

Po wizycie w TVN24 Jacek Sasin umieścił post na Twitterze, w którym kolejny raz odnosi się do majowych wyborów prezydenckich, które się nie odbyły. Wicepremier pisze, że "demokracja kosztuje" oraz atakuje prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego w kontekście awarii w oczyszczalni ścieków.

- To czy były podstawy to miejmy nadzieję oceni kiedyś sąd w pańskiej i Morawieckiego sprawie karnej, ciekawe czy będą się Panowie nawzajem oskarżać, żeby uniknąć kary. Na razie oceniają sądy administracyjne - zwrócił się do polityka Marek Tatała, wiceprezes Forum Obywatelskiego Rozwoju.

- Jest pan bezczelny. Mam nadzieję, że już niedługo zniknie pan z polityki na zawsze. Cierpliwie na to poczekam - zareagował na słowa Sasina adwokat Bartosz Piotrowski.

         Popierasz SASINA - kciuk w górę!


+ 2
- 425

Polub Polityczek.pl