aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadekfofoffffrrrrrr.jpg

Pułkownik Adam Mazguła wypowiedział się o prezesie Prawa i Sprawiedliwości Jarosławie Kaczyńskim oraz o metropolicie krakowskim abp Marku Jędraszewskim.

Mazguła od wielu lat krytykuje politykę uprawianą przez lidera zjednoczonej prawicy i większość sejmową. 

- Kaczyński rządzi przez kryzys, który sam wywołuje i prowadzi wojnę z kolejnymi wrogami, których sam wybiera i wskazuje. Dziś walczy bezwzględnie ze środowiskiem LGBT. Jutro mogę być to ponownie, już w innych warunkach — ja, albo ty. Ten paranoik podpali świat, jak Hitler, który niewątpliwie jest jego wzorcem - pisał w jednym ze swoich felietonów Mazguła.

Dzisiaj pułkownik rezerwy odnosi się po raz kolejny do wrogów, jakich szuka sobie Kaczyński.

- Jeśli Jarosław Kaczyński chce z całą bezwzględnością wyczyścić Polskę z zepsucia i chce zaangażować wszystkie możliwe do użycia w tym celu środki. To koniecznie, najtaniej i najprościej musi zacząć od największej łajzy, będącej siedliskiem bałaganu, brudu, wstecznictwa, smrodu, złodziejstwa, zakłamania i zgnilizny moralnej. Niech zacznie od siebie! - pisze Mazguła na Facebooku, a dalej obwinia prezesa PiS o skłócenie Polaków.

- Nikt, tak jak on, w tak krótkim czasie, nie skłócił tak skutecznie Polaków. Nikt tak skutecznie chamów nie podniósł do rangi wzorca narodowych wartości, profesorów nie wyparł swoimi nieukami, Konstytucji RP nie zastąpił swoim statutem partyjnym, z armii i policji nie zrobił dobrze opłacanych sługusów, a bojówek faszystowskich i religijnych nie awansował do rangi obrońców wiary, jako najwyższej wartości narodowej - dodaje pułkownik.

Były wojskowy zabrał głos także na temat wypowiedzi arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Hierarcha straszył w ostatnich dniach "ideologią singli, gender i LGBT".

- Czy naprawdę katolicy, ludzie wierzący nie widzą, że ten ubrany w złoto cymbał nie ma nic wspólnego z nauką Chrystusa i nie służy miłosierdziu? - komentuje płk Adam Mazguła.

         Popierasz MAZGUŁĘ - kciuk w górę!


+ 3099
- 28

Polub Polityczek.pl