aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpdlpedeeee.png

Europosłanka Jadwiga Wiśniewka (PiS) skomentowała debatę w Parlamencie Europejskim ws. wydarzeń w Polsce.

Łamanie zasad praworządności przez polskie władzy i "strefy wolne od LGBT" - tego dotyczyła debata w Parlamencie Europejskim na temat Polski.

- Jeżeli ktoś nie rozumie języka wartości, to trzeba do niego mówić językiem pieniędzy - oświadczyła komisarz europejska Věra Jourová. Nie jest wykluczone tym samym, że Polska straci finansowo na łamaniu prawa przez obóz Prawa i Sprawiedliwości.

- "Targowica !!!! Wzywają razem ze swoimi lewackimi kamratami do pozbawienia Polski środków z EU" - napisał europoseł Joachim Brudziński na Twitterze o przedstawicielach opozycji w Europarlamencie.

Głos na temat dyskusji poświęconej Polsce zabrała także europosłanka Jadwiga Wiśniewska. Polityczka deklaruje, że osoby LGBT nie są w żaden sposób prześladowane w Polsce a świadczyć ma o ty ma m.in. Robert Biedroń, który został w przeszłości prezydentem Słupska czy Paweł Rabiej zajmujący stanowisko wiceprezydenta Warszawy.

- W Polsce osoby LGBT mogą odnosić sukcesy zawodowe, również polityczne. Mieliśmy prezydenta Słupska, pana Biedronia, mamy wiceprezydenta Warszawy, mamy panią Annę Grodzką. Sytuacja tych osób jest taka jak w innych państwach UE - mówiła Wiśniewska na konferencji po debacie.

- Po spotkaniach z wyborcami mam głębokie przeświadczenie, że to ludzie wierzący Polsce czują się dzisiaj dyskryminowani - dodała eurposłanka PiS-u.

    Popierasz WIŚNIEWSKĄ - kciuk w górę!

+ 18
- 1618

Polub Polityczek.pl