aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadlplfpflplffffff.jpg

Publicysta Przemysław Szubartowicz (wiadomo.co) wypowiedział się na temat bieżących tematów politycznych.

Karczewski zachęca do szczepień na grypę. Brakuje szczepionek na grypę, ale Karczewski pokazał zdjęcie, że się zaszczepił - w wolnej od pracy dla idei chwili. Rząd się wyżywi, rząd się wyszczepi. Choć nie pieszczoch proepidemików Duda, który się nie szczepi, bo uważa, że nie. On woli łój mistyczki, przed którą klęczał.

Sondaż zaufania. Andrzej Duda osiągnął historyczny w badaniach IBRiS wynik zaufania społecznego. Ufa mu 52,2 proc. Polaków. Zaufali politykowi, który łamie konstytucję, ułaskawił partyjnych kolegów i pedofila, puszczał oko do antyszczepionkowej ciemnoty, atakował ludzi LGBT. Wstyd, mój narodzie!

Szymon Hołownia. Były współprowadzący „Mam talent” stwierdził, że czuje mrowienie „po krzyżu”, gdy poseł Nitras sugeruje wspólne listy wyborcze. Nazywa to „przemocowym językiem miłości”. Kolejny, który w samotności chce się zmierzyć z D’Hondtem, czyli zapewnić monolitowi PiS wieloletnie rządzenie. W prasie piszą, że Hołownia łowi posłów z Lewicy i KO, by założyć koło w Sejmie. Ruch społeczny skończył się zanim się zaczął, a lider postawił na normalną, twardą, bezwzględną, partyjną z ducha, cyniczną politykę? Czyli na to, co krytykował, mamiąc maluczkich „inną polityką”.

Władza. PiS wygrywa nie tylko dlatego, że rozdaje nie swoje pieniądze, a opozycja jest podzielona. Wygrywa, bo choć popełnia zbrodnię na konstytucji i zmienia demokrację w autokrację, jego politycy brylują w mediach, dziennikarze udają, że są „dwie strony sporu”, a oportunizm kwitnie.

Media publiczne. Ciężko się czyta o trójkowej martyrologii - że PiS usuwa, niszczy, stosuje bolszewickie metody. Do Jedynki weszli z listą proskrypcyjną w 2016 r., pisowskie cyngle usuwały ludzi, niszczyły, stosowały bolszewickie metody. Wtedy oportuniści milczeli i mościli się u nowych panów.

Trybunał Konstytucyjny. Redaktor Andrzej Stankiewicz pisze, że Przyłębska traci kontrolę nad sędziami w „TK” i ma trudności z przeprowadzeniem sprawy dezubekizacji zgodnie z wolą Kaczyńskiego. On to pisze na chłodno, bo opisuje sytuację. Ale zobaczcie, gdzie jesteśmy. Polska stała się folwarkiem jednego dziwaka.

Rzecznik Praw Dziecka. Te wszystkie brednie o tabletkach na zmianę płci, lęk przed gejem, który może podstępnie zajść od tyłu, wysyp antyszczepionkowców i antymaseczkowców, media rodem z lupanaru, a władza z cyrku to po prostu triumf ciemnoty. Dziś bycie idiotą jest modne i nie boli. To jest ich czas.

       Popierasz SZUBARTOWICZA - kciuk w górę!

+ 489
- 3

Polub Polityczek.pl