cejrowski-youtube.jpg

Publicysta i podróżnik Wojciech Cejrowski wypowiedział się na temat szczepionki na koronawirusa.

Z każdym miesiącem przybliżamy się do zarejestrowania przez Światową Organizację Zdrowia szczepionki na COVID 19. Wiele wskazuje, że jeszcze w tym roku bądź na początku 2021 r. rozpoczną się masowe szczepienia na całym świecie.

Według informacji radia RMF FM szczepienie na koronawirusa nie będzie przymusowe - jeżeli ktoś obawia się o swoje zdrowie bądź ma inne obawy - nie będzie musiał się szczepić. Wskazane będzie jednak aby szczególnie osoby starszy zostały zaczepione.

Obecnie rekordy popularności bije szczepionka na grypę. Aptekarze alarmują, że są braki, a pacjencji zapisują się na wydłużających się z każdym dniem listach.

- Zabiegamy o to, aby ściągnąć dodatkowe rezerwy szczepionek - powiedział rzecznik rządu Piotr Muller.

- „Robimy wszystko by zwiększyć dostępność do szczepień na grypę. Zgodnie z deklaracjami producentów mamy zapewnione, że do Polski trafi 1,8 mln szczepionek. Docelowo ma to być 2 mln” – mówił minister Niedzielski. Bardzo to smutne 2 mln dawek to 5,2% zaszczepionej populacji - to groteska - komentuje lekarz dr Paweł Grzesiowski.

Na temat szczepionki na koronawirusa głos zabrał Wojciech Cejrowski. Publicysta chce, aby skuteczność szczepionki na COVID 19 najpierw przetestowali członkowie rządu.

      Popierasz CEJROWSKIEGO - kciuk w górę!

+ 540
- 18

Polub Polityczek.pl