aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa4ffkofkfogkggggggggg.jpg

Proboszcz parafii w Piłce Daniel Wachowiak poskarżył się za pośrednictwem mediów społecznościowych na zachowanie prywatnych firm w Lesznie.

Wachowiak już w przeszłości dał się poznać jako jeden z tych duchownych, który lubi oceniać otaczającą rzeczywistość w social mediach.

- Przede wszystkim na wsi to, co jest bardzo smutne w życiu księdza to stan, gdzie kapłan został powołany do bycia ojcem wspólnoty, ale parafia nie przypomina rodziny tylko instytucję, w której duchowny jest pod nieustannym ostrzałem - skarżył się jakiś czas temu proboszcz na mieszkańców wsi.

Innym razem duchowny postanowił skrytykować osoby... uprawiające jogę.

- Kiedy przegraliśmy duchową walkę o człowieka? Weganizm i dieta zamiast bezmięsnego piątku czy postu. Joga zamiast chrześcijańskiej medytacji. Konkubinaty zamiast małżeństw. Zwietrzeliśmy jako sól - pisał ksiądz.

Jak się okazuje Wachowiak jest nie tylko ekspertem od jogi, ale także od globalnego ocieplenia, o którym mówił:

- Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tej wiary na innych.

Dzisiaj proboszcz informuje o zachowaniu firm w Lesznie, które nie chcą przyjąć zamówienia od Kościoła.

- 3 firmy odmówiły przywiezienia betonu. Odmowa nastąpiła w momencie podania adresu i nazwy instytucji. Odpowiedzi były w stylu: "z Kościołem nie chcemy mieć nic wspólnego" - oburza się duchowny.

- To może po tym, jak jeden z proboszczów w Lesznie - ks. Robert K. - jechał pod prąd mając 3 promile we krwi. Albo po tym, jak inny ks - Marian B. - który też pracował w Lesznie został oskarżony o molestowanie 8-letniej dziewczynki - odpowiedział aktywista LGBT Łukasz Kachnowicz.
            Popierasz FIRMY - kciuk w górę!

+ 3409
- 38

Polub Polityczek.pl