aaaaaaaaaaaaaaaakeokrfffffff.png

Naczelny prorządowej "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz został nominowany do nagrody KGHM Polska Miedź.

Kontrowersyjny dziennikarz poinformował za pośrednictwem social mediów, że ma szansę na otrzymanie nagrody za budowanie dobrej opinii o Polakach.

Nie tak dawno - już w czasie pandemii - Sakiewicz zasłynął stwierdzeniem, że Polska dzięki Lechowi Kaczyńskiemu jest lepiej przygotowana na kryzysy.

- Dzięki temu, że mieliśmy Lecha Kaczyńskiego mamy dzisiaj państwo, które jest lepiej przygotowane na kryzysy, jest lepiej przygotowane na takie problemy, które nas spotykają i spotykają cały świat. Dlaczego Polska radzi sobie lepiej? Bo Polacy doświadczyli wielkiego cierpienia, wielkich trudności, ale mieli też wytyczoną drogę jak sobie z nimi radzić poprzez wieki poprzez swoich wielkich przywódców również poprzez Lecha Kaczyńskiego - stwierdził Sakiewicz.

Innym razem przed wyborami prezydenckimi dziennikarz atakował polityków Platformy Obywatelskiej.

- Ten poziom głupoty i histerii, który prezentuje szczególnie Platforma Obywatelska - no jednak rzadko zdarza się na świecie, nawet w krajach, w których edukacja stoi na niższym poziomie. Oni się zachowują jak człowiek, który tonie i macha coraz mocniej rękami, bo spadek poparcia dla opozycji jest drastyczny.

Teraz kierujący "Gazetą Polską" pisze o możliwości otrzymania narody.

- Zwłaszcza za naklejki o strefach wolnych od LGBT, po których światowe media pisały, że Polską rządzą faszyści. Wstyd KGHM - komentuje dziennikarka Aneta Mościcka.

Reakcje internautów:

"Ciebie, Sakiewicz, powinno się schować do pancernego sejfu i zapomnieć szyfr. Klucz przetopić. Drzwi dodatkowo zaspawać. Żebyś nareszcie przestał psuć wizerunek i dobre imię Polaków".

"To mówi Pan, że buduje Pan dobry wizerunek Polski za granicą? Nie wiem, kto Pana zgłosił do tego plebiscytu, ale za granicą nikt o Panu nie słyszał. Może to i lepiej".

"Czy któraś spółka Skarbu Państwa organizuje zawody fitness? Też widzę dla Pana "redaktora" duże szanse".

"Bombelku, niestety ktoś cię oszukał! Do wielu rzeczy się przyczyniłeś: do budowania zasobności własnego portfela, do budowania masy (własnej), do budowy (własnej) pozycji w strukturach reżimu itd. Ale na pewno nie przyczyniłeś się do budowania dobrej opinii o Polakach...".

        Popierasz SAKIEWICZA - kciuk w górę!


+ 3
- 248

Polub Polityczek.pl