95910888_655133048395684_4176780234182172931_n.jpg

Europoseł Robert Biedroń gościł dzisiaj na antenie radia TOK FM. Polityk krytykował prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Gdy dowiedzieliśmy się, że po raz kolejny mamy do czynienia z awarią w warszawskiej oczyszczalni ścieków "Czajka", Biedroń skomentował:

- Ciężko bronić kolejnej awarii. Ewidentnie jest problem z zarządzaniem Warszawą.

Po krytyce jaka spadła na europosła Wiosny po swoich słowach, postanowił kontynuować własne przemyślenia...

- Czy Lewicy można za cokolwiek krytykować Rafała i PO? Bo mam wrażenie, że w imię jakiejś wydumanej jedności opozycji, panuje działająca w jedną stronę - oni mogą i to robią - cenzura i histeria. Opozycja jest różna i ma często inne poglądy niż PO. Możemy to w końcu uszanować? - pytał europoseł Wiosny.

Dzisiaj Biedroń pojawił się w "Poranku TOK FM" w którym nie szczędził gorzkich słów pod adresem Trzaskowskiego.

- Warszawie brakuje dobrego gospodarza, to widać. Jest dużo problemów do rozwiązania, na których trzeba się skupić. Sporo było też obietnic wyborczych. Sugerowałbym, także bazując na moich błędach (prezydent Słupska - red.), skupić się na byciu dobrym gospodarzem. Może warto uczyć się na błędach innych - zwrócił się polityk do zarządzających Warszawą.

Do wywiadu Biedronia odniosła się dzisiaj Karolina Gałecka.

- Europoseł Robert Biedroń zarzucił dziś w TOK FM, że Rafał Trzaskowski nie spełnia obietnic ws. żłobków. Jak jest naprawdę? W 2018 r. mieliśmy ok. 7,4 tys. miejsc w żłobkach, obecnie mamy ich 14,5 tys. To dwa razy więcej! Po zakończonej rekrutacji zostało 650 wolnych miejsc - odpowiada rzeczniczka warszawskiego ratusza.

Komentarz w sieci na temat polityka Wiosny umieścił publicysta Waldemar Kuczyński.

        Popierasz BIEDRONIA - kciuk w górę!

+ 19
- 697

Polub Polityczek.pl